کد خبر: 10762

تیم فوتبال تراکتورسازی تبریزی در آخرین دیدارش در لیگ قهرمانان آسیا که تشریفاتی است چهارشنبه شب میزبان تیم الجیش قطر خواهد بود.

تیم تراکتورسازی تبریز بعد از شروع طوفانی و رویایی در لیگ قهرمانان آسیا و پیروزی ۳ بر یک برابر الجزیزه امارات در تبریز به یکباره سیر نزولی را در این رقابت ها طی کرد و اکنون قعرنشین جدول در گروه A مسابقات آن است.

در حالیکه هواداران پرشور و پرشمار تراکتورسازی انتظار داشتند که تیم شان در اولین حضور آسیایی حداقل به جمع ۱۶ تیم برتر آسیا راه پیدا کند این اتفاق رخ نداد تا پرتماشاگرترین تیم آسیا (البته در روز اول لیگ قهرمانان) وداعی تلخ داشته باشد.

فردا (چهارشنبه) تراکتورسازی در آخرین دیدار آسیایی خود که تشریفاتی هم هست به مصاف تیم الجیش قطر می رود. سرخپوشان تبریزی در این دیدار فقط برای اعاده حیثیت و دفاع از اعتبار فوتبال ایران و تراکتورسازی به میدان می روند زیرا هیچ شانسی برای صعود ندارند و اگر در این دیدار پیروز شوند در نهایت می توانند با رتبه سومی از لیگ قهرمانان آسیا خداحافظی کنند. بنابراین قرمزپوشان تبریزی با تمام توان در این بازی حاضر می شوند. الجیش هم با ۸ امتیاز صعودش قطعی شده است. زیرا حتی در صورت شکست در تبریز هم به دلیل اینکه در دیدار مستقیم برابر الجزیره امارات به برتری رسیده صعودش قطعی شده است.

بازیکنان تراکتورسازی امیدوارند هواداران شان به ورزشگاه بیایند تا حداقل خداحافظی باشکوهی برگزار کنند و شاید به همین دلیل هم قیمت بلیت این مسابقه نیم بها اعلام شده تا تراکتورسازی در شب آخر در آسیا تنها نباشد.

جدول گروه A

۱- الشباب عربستان ۱۰ امتیاز

۲- الجیش قطر ۸ امتیاز

۳- الجزیره امارات ۵ امتیاز

۴- تراکتورسازی ایران ۴ امتیاز