کد خبر: 11265

خوروش:

سرپرست تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: در پرونده شکایت از استقلال فعلا سراغ فیفا نخواهیم رفت.

رسول خوروش در واکنش به احتمال ارجاع شکایت باشگاه سپاهان از استقلال به فیفا گفت: چنین بحثی را مطرح نکرده ایم و منتظر رای کمیته انضباطی هستیم. مثالی هست که از یک نفر می پرسند یک چشم نداشته باشی چه کار می کنی؟ او هم پاسخ می دهد اول یک چشمم را بگیر، بعد. یعنی اول باید ببینیم رای کمیته انضباطی در این باره چه خواهد بود تا بعد تصمیم گیری کنیم اما فعلا سراغ فیفا نخواهیم رفت.

وی ادامه داد: بحث استقلال این بود که مجیدی را جایگزین توزی کرده اند و جالب آنکه حرفشان را هم عوض کردند چراکه پیش از این نام لیام ردی را مطرح کرده بودند. منطق کمیته انضباطی هم این است که در پرونده توزی به مسائل مالی کاری نداشته و به دلایل انضباطی قرارداد توزی را فسخ کرده است اما بحث اینجاست که رفتار توزی عکس العملی به کار باشگاه بوده و نمی توان در یک پرونده تنها مسئولیت بازیکن را در نظر گرفت و از مسئله باشگاه گذشت کرد.

سرپرست سپاهان خاطرنشان کرد: توزی از استقلال در فیفا شکایت کرده و این موضوع در حال رسیدگی است. ما هم منتظر رای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال هستیم.

خوروش در مورد برتری ۳ بر یک سپاهان برابر الغرافه گفت: سپاهان نشان داد که این تیم قطری از ما بهتر و شایسته تر نبوده و حیف شد که نتوانستیم صعود کنیم.

وی درباره صحبت های سرمربی الغرافه که گفته بود با بازیکنان جوانان و نوجوانان بازی کرده به تسنیم گفت: این شرایط در مورد سپاهان هم صدق می کرد. ما سوکای، حاج صفی، نویدکیا، طالبی و بولکو را نداشتیم و خلعتبری هم تنها یک نیمه بازی کرد. ما نیز در این دیدار بیشتر به بازیکنان جوان خود بازی دادیم.

سرپرست سپاهان درباره احتمال رسیدن محرم نویدکیا به دیدار فینال جام حذفی گفت: در حال حاضر روی او کار می شود و امید داریم محرم به فینال برسد.

خوروش درباره ممنوع النصاحبه شدن بازیکنان پرسپولیس و احتمال اتخاذ چنین تدبیری از سوی سپاهان خاطرنشان کرد: تاکنون هیچ گاه چنین کاری نکرده ایم.

وی درباره شایعه توافق باشگاه سپاهان با محمد قاضی بازیکن پرسپولیس به تسنیم گفت: خبر صحبت با هر بازیکن یا مربی را در سایت باشگاه درج می کنیم و هر خبر و مطلبی غیر از آنچه در سایت باشگاه آمده باشد شایعه است.

سرپرست سپاهان عنوان کرد: شنبه آینده آخرین تمرین خود را در اصفهان انجام می دهیم و در ساعت ۱۵: ۳۰ همان روز عازم تهران می شویم تا روز یکشنبه به مصاف پرسپولیس برویم.

خوروش افزود: هواداران سپاهان با ۵۰ اتوبوس به تهران می آیند و با همراهی هواداران تراکتورسازی به احتمال زیاد روز یکشنبه ۱۵ هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادی خواهیم داشت.

وی در پایان از برنامه باشگاه سپاهان برای تقدیر از مهدی مهدوی کیا خبر داد و گفت: در روز فینال جام حذفی باشگاه سپاهان با هدیه ای ویژه از مهدوی کیا تقدیر خواهد کرد.

انتهای پیام/


ادامه اخبار