کد خبر: 12067

کرمانی مقدم:

مربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: برخی با رفتار غیرحرفه ای قبل از پایان فصل با بازیکنان مذاکره می کنند و این مسئله بر آنها تاثیر می گذارد.

مرتضی کرمانی مقدم عصر شنبه در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل نفت آبادان در گفتگو با خبرنگاران رسانه های گروهی با اشاره به تعطیلی مسابقات لیگ برتر در دو هفته گذشته اظهار داشت: تعطیلات اخیر برای خیلی از تیم ها مشکل ساز شد اما برای ما بد نبود؛ ما در این تعطیلات یک سفر به مشهد داشتیم و بازیکنان از لحاظ روحی بهتر شدند. تمرینات خوب و منظمی را داشتیم و کاظمی در این مدت دستورات تاکتیکی را با بچه ها کار کرد و به آنها گفت که چگونه مقابل نفت آبادان کار کنند وامیدوارم فردا بتوانیم به پیروزی برسیم.

وی با اشاره به مذاکره برخی باشگاه های لیگ برتری با بازیکنانی نظیر محسن مسلمان و اینکه آیا این مسئله حرفه ایست بیان داشت: این موضوع برای ما یک موضوع جدید نیست و یک موضوع کلیشه ایست. خیلی از تیم هایی که فکر می کنند حرفه ای هستند، این کار را انجام می دهند اما باید بگویم این مصداق کامل غیر حرفه ای گری است؛ مطمئن باشید این مسئله روی بازیکنان ما تاثیر می گذارد هرچند که بازیکنان ما بازیکنان زحمتکش و خوبی هستند.

مربی ذوب آهن در مورد ناراحتی هواداران تیم های مختلف از جایگاه کنونی ذوب آهن تصریح کرد: می دانیم که همه از جایگاه ما ناراحت هستند؛ بارها خواسته ام در مورد نحوه بسته شدن تیم با شما صحبت کنم اما آقای کاظمی این اجازه را به ما ندادند؛ مطمئنم ذوب آهن در لیگ می ماند و ما می رویم که حق خودمان را بگیریم چون پتانسیل بالایی داریم باید بگویم اولین سال است که من و کاظمی اینقدر حرص می خوریم و همه بازیکنان و سرپرست هم از این وضعیت ناراحت هستند.

وی پیرامون اینکه چرا با توجه به مشکلات مالی ذوب آهن، این تیم در یکی دو سال گذشته اینقدر با استرس بازی می کند، بیان داشت: برای بیشتر باشگاه های ما مشکلات مالی و بیرون از زمین پیش می آید اما آقای کاظمی خیلی خوب این مشکلات را در ذوب آهن جمع کرد ولی باید این موضوع را قبول داشت که یک نفر به تنهایی نمی تواند تمام مشکلات را حل کند.

کرمانی مقدم گفت: مطمئن باشید که دیگر این مشکلات به وجود نمی آید و با حضور دکتر سعد محمدی این مشکلات رفع خواهد شد و اگر آقای کاظمی بخواهد برای فصل آینده در تیم بماند، تیم قدرتمندی خواهد بست.

وی در مورد شایعه صحبت های آلومینیوم با تیم نفت برای محکم ایستادن مقابل ذوب آهن و اینکه آیا در لیگ برتر ناپاکی وجود دارد یا خیر، گفت: در فوتبال ما ناپاکی وجود دارد و از صحبت من و افرادی مثل من این موضوع حل نمی شود بلکه باید کاری اساسی در این مورد انجام شود و باید بگویم که فوتبال ما اکنون ناپاک هست و باید آن را قبول کرد.

دیدار تیم های فوتبال ذوب آهن اصفهان و نفت آبادان از ساعت ۱۸ روز یکشنبه در ورزشگاه فولادشهر اصفهان برگزار می شود.