کد خبر: 12680

محمد مایلی کهن که برای برگزاری بازی تیم های مس کرمان و گهر دورود در کرمان به سر می برد همانند همیشه حرف های زیادی برای گفتن داشت.

او در کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی در پاسخ به سوالی تکراری درباره اتوبان رفاقتش با پروین گفت: « من همچنان تاکید می کنم که منظورم از رفاقت یک طرفه با پروین بد تعبیر شده است. من بارها گفتم که ایشان را بسیار دوست دارم و احترام خاصی برای او قائلم اما این احترام می بایست دوطرفه باشد. »

مایلی کهن در رابطه با مسئله تبانی ها در لیگ دسته یک هم گفت: « کجای مملکت ما تبانی ندارد که فوتبال داشته باشد؟ ! شما در همه زمینه های سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و… مملکت تبانی داری ولی چون در فوتبال تابلو وجود دارد و رسانه ها می توانند آن را باز کنند این مسئله به خوبی عیان می شود ولی در مسائل دیگر این قضیه مطرح نمی شود.

یکی از دلایلی که باعث می شود ما علی رغم همه زحمت هایمان کمتر نتیجه بگیریم همین مسئله آزاردهنده در کشور است و تا زمانی که با این مسئله جدی برخورد نشود ما همیشه مشکل خواهیم داشت. »

مایلی کهن سرنوشت فصل بعد گهر و خودش را هم نامعلوم دانست و گفت: « مالکیت تیم مشخص نیست و اصلا معلوم نیست که فصل آینده تیمی به این نام وجود خارجی داشته باشد و یا خیر. همه در این مواقع می گویند ما پیشنهادات زیادی حتی از خارج داریم ولی من تاکید می کنم که در شهر هیچ پیشنهادی به من نشده است! ! »