کد خبر: 13446

در پایان نشست ر ییس هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، دو گزینه به عنوان اولویت اول سرمربیگری پرسپولیس در فصل اینده انتخاب شدند.

حسین مالکی رئیس هیأت مدیره و محمد رویانیان مدیر عامل باشگاه پرسپولیس با توجه به استعفای یحیی گل محمدی، عصر امروز نشست فوق العاده ای با یکدیگر داشتند.

حسین مالکی رئیس هیأت مدیره پرسپولیس نتایج این جلسه را به شرح ذیل در اختیار روابط عمومی باشگاه پرسپولیس قرار داد:

با توجه به استعفای یحیی گل محمدی جلسه فوق العاده ای برگزار شد و در خصوص نحوه انتخاب سرمربی و کادر فنی فصل آینده مباحثی مطرح گردید و به منظور هدر نرفتن وقت و زمان بر انتخاب سرمربی در اسرع وقت تاکید شد و تصمیماتی نیز اتخاذ گردید.

۱- درباره استعفای آقای یحیی گل محمدی ضمن تشکر از زحمات و خدمات ارزنده ایشان، در دوران کوتاه سرمربیگری باید اعلام کنیم که چیزی از ارزش های ایشان کاسته نشده و زحمات وی نادیده گرفته نمی شود و باشگاه به گونه ای شایسته از ایشان تقدیر به عمل خواهد آورد.

۲- درباره سرمربی و کادر فنی فصل بعد ابتدا چهار گزینه مطرح شد که سه گزینه ایرانی بودند و یک گزینه خارجی و در نهایت دو گزینه به عنوان اولویت اول تعیین شده و مقرر گردید مدیر عامل محترم باشگاه ظرف ۴۸ ساعت آینده بررسی های نهایی را انجام داده و پس از دریافت نظرات کارشناسی تصمیم نهایی را مطرح نماید.

انتخاب سرمربی و بازیکنان پرسپولیس در اسرع وقت در این نشست مورد تاکید قرار گرفت.