کد خبر: 13830

آشتیانی در گفتگو با مهر:

عضو کمیته فنی باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه افشین پیروانی و حمید درخشان گزینه سرمربیگری این تیم هستند، گفت: از کمیته فنی کنار نرفته ام ولی در جلسه روز پنجشنبه نداشتم.

  ابراهیم آشتیانی، با تکذیب خبر کناره گیری اش از کمیته فنی با بیان مطلب فوق اظهار داشت: من از کمیته فنی کنار نرفته ام. سال های سال در پرسپولیس بوده ام و قرار نیست از این تیم کنار بروم. هر موقع تیم شرایط بدی داشته ما پیشکسوتان نسل اولی وسط آمدیم و زحمت کشیدیم. فقط قرار شد از درون کمیته فنی یک نفر به عنوان سرمربی تیم انتخاب شود.

وی افزود: من در جلسه روز پنجشنبه کمیته فنی حضور نداشتم ولی قرار شده از بین حمید درخشان و افشین پیروانی یک نفر به عنوان سرمربی کار را دست بگیرد. هر کدام از اعضای کمیته فنی سرمربی شود، خوب است. اینطوری حاشیه ها کمتر می شود. حالا من و بیوک وطنخواه و سایر اعضا حرفی نزنیم بهتر است. ما صلاح دیدیم جلسه بین خودشان باشد و سرمربی انتخاب شود.

عضو کمیته فنی باشگاه پرسپولیس در پاسخ به سئوالی مبنی بر دلایل دلخوری اش از کمیته فنی، تاکید کرد: من هیچ دلخوری ندارم. مگر آن مواقعی که تیم در شرایط خوبی قرار نداشت و ما نسل اولی های پرسپولیس به کمک این تیم آمدیم، چیزی گرفتیم که حالا بخواهیم چیزی طلب کنیم. به هر حال همانطور که گفتم انتخاب سرمربی از درون کمیته فنی باعث کم شدن حاشیه ها می شود.

آشتیانی همچنین درباره اینکه درخشان، استیلی و پیروانی قبلا آزمون خود را پس داده اند، خاطرنشان کرد: این موضوع دیگر به خود باشگاه بر می گردد. ما کارمان را نیم فصل انجام دادیم و یحیی گل محمدی را به عنوان سرمربی انتخاب کردیم. بعد از آن هم دیگر کمیته فنی تشکیل نشد.

وی در پایان در خصوص اینکه تغییر و تحولات کادر فنی در انتهای فصل به پرسپولیس ضربه زده است، گفت: بله، این مسئله که همیشه سرمربی دیر به پرسپولیس می آمده به این تیم ضربه زده است. چه خوب است که سرمربی زودتر انتخاب شود. خوشبختانه مربیان ایرانی روی شرایط پرسپولیس اشراف دارند و زود می توانند به مشکلات رسیدگی کنند.