کد خبر: 14951

جلسه انتخاب سرمربی تیم ملی فوتبال جوانان باز هم بی نتیجه ماند اما برگزاری اردوی تیم ملی نوجوانان در آلمان قطعی شد.

  میرشاد ماجدی با بیان این مطلب درباره نتیجه جلسه امروز (دوشنبه) خود با علی کفاشیان درباره انتخاب سرمربی تیم ملی فوتبال جوانان اظهار کرد: در این جلسه باز هم صحبت هایی درباره ویژگی ها و شرایط سرمربی تیم جوانان مطرح شد اما باز هم بی نتیجه تمام شد.

وی افزود: کفاشیان گفت که از انتخابی که کمیته جوانان و دبیرکل فدراسیون داشته باشند، حمایت خواهد کرد اما تاکید داشت که شرایط فدراسیون با باشگاه ها متفاوت است و قطعا نمی توانیم دستمزدی را که مربیان معروف و معتبر در باشگاه ها می گیرند، پرداخت کنیم. از طرفی برای فدراسیون مهم است که مربی انتخاب شده حتما سابقه کار با بازیکنان و تیم های پایه را داشته باشد.

ماجدی در پاسخ به این که آیا گزینه مدنظرتان را مطرح کردید و آیا مخالفت کفاشیان به خاطر شرایط مالی او بود، تصریح کرد: من با مربی مدنظرم درباره مسایل مالی صحبت نکردم و طبیعتا درباره عدد و رقم مشخصی هم با کفاشیان حرف نزدیم اما مربیانی که در سطح اول فوتبال در باشگاه ها کار می کنند و در لیگ برتر کارنامه دارند، طبیعتا دستمزدی بیش از حد توان پرداختی فدراسیون دارند.

وی درباره نتیجه گفت وگویش با کفاشیان به ایسنا گفت: اگرچه باز هم در این جلسه تاکید داشتم، انتخاب سرمربی تیم جوانان و تشکیل این تیم چون نیاز به کار استعدادیابی دارد، خیلی دیر شده اما برای این کار موانعی وجود دارد که باید برطرف شود. نهایتا مقرر شد جلسه آخر را هفته آینده داشته باشیم و پس از مذاکره با گزینه های مدنظر، آنها را در جلسه طرح و درباره یکی از آنها به نتیجه برسیم اما امروز محمد مایلی کهن هم دقایقی آنجا بود که برخی فکر می کردند، انتخاب ما برای تیم جوانان اوست که همین جا اعلام می کنیم چنین نیست و مایلی کهن برای کار دیگری به فدراسیون آمده بود.

سرپرست کمیته جوانان در عین حال از قطعی شدن اردوی تیم ملی نوجوانان در امارات و انجام پنج یا شش مسابقه تدارکاتی خبر داد و گفت: از الان تمام مقدمات برگزاری این اردو آغاز شده و تیم نوجوانان احتمالا ماه آینده به آلمان می رود. این که آنجا با تیم های ملی یا باشگاهی بازی کنیم، هنوز مشخص نیست اما از نظر کمی، پنج یا شش بازی را قطعا خواهیم داشت تا تیم نوجوانان در آستانه جام جهانی به آمادگی و تجربه بیشتری برسد. در جلسه امروز علی دوستی مهر، سرمربی تیم نوجوانان هم حضور داشت و گزارشی را درباره اردوی این تیم در امارات ارائه کرد.