کد خبر: 19532

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: یک کلام هم درباره خط خوردنم از لیست تیم ملی حرف نمی زنم ولی امیدوارم مسافر جام جهانی باشیم.

رضا حقیقی در خصوص خط خوردنش از تیم ملی اظهار داشت: اجازه دهید من در این باره یک کلام هم حرف نزنم. فقط امیدوارم که تیم ملی مسافر جام جهانی شود تا دل مردم شاد شود.

وی در خصوص پوشیدن شماره ۸ تیم ملی می گفت: خودتان می دانید من علاقه خاصی به کریمی دارم اما پوشیدن پیراهن تیم ملی دست خود بازیکنان نیست، ناگهان متوجه شدم که شماره هشت تیم ملی به من رسیده و باور کنید در پوست خودم نمی گنجیدم.

حقیقی ادامه داد: وقتی که می خواستم با شماره هشت وارد زمین شوم به شوخی به بازیکنان گفتم که الان من را با کریمی اشتباه می گیرند و همه برای گرفتن توپ سرمن می ریزند، بعد از اینکه این اتفاق افتاد عمانی ها متوجه شدند که از کریمی خبری نیست و شماره ۸ تن من است. البته من با پوشیدن این پیراهن قصد گرفتن جای علی آقا را نداشتم و فقط قسمتم این بود که این شماره خوب و محبوب دست من برسد.

وی در خصوص قراردادش با پرسپولیس گفت: خوشبختانه مشکلی ندارم و با پرسپولیس قرارداد دارم. با قدرت در این تیم کارم را ادامه می دهم. خیلی خوشحالم که شاگرد علی دایی هستم و انشاالله پس از سه یا چهار سال ناکامی یک جام به دست بیاوریم تا دل میلیون ها هوادار شاد شود.