کد خبر: 24377

محمد پنجعلی به عنوان مدیر تیم های بزرگسالان پرسپولیس انتخاب شد.

سایت باشگاه پرسپولیس نوشت: مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس طی حکمی؛ محمد پنجعلی پیشکسوت و کاپیتان اسبق پرسپولیس و تیم ملی ایران را به عنوان مدیر تیم فوتبال بزرگسالان پرسپولیس منصوب کرد. به در حکم محمد رویانیان آمده است:

بسمه تعالی

جناب آقای محمد پنجعلیپیشکسوت عزیز و گرانقدر پرسپولیس و فوتبال ایران

با توجه به سوابق ارزنده و پر افتخار جنابعالی در فوتبال ایران و پرسپولیس و نظر به تجربیات گرانبهای شما، بدینوسیله جنابعالی را که طی روزهای اخیر با عشق، دلسوزی و تمام وجود برای موفقیت تیم تلاش کرده اید به نمایندگی از پیشکسوتان پرسپولیس به عنوان مدیر تیم فوتبال بزرگسالان پرسپولیس منصوب می نمایم.

امید است در سایه مدیریت جنابعالی، درایت کادر فنی و تلاش بازیکنان و حمایت همه جانبه هواداران در فصل پیش رو شاهد سربلندی پرسپولیس و هوادارانش باشید.محمد رویانیان
محمد رویانیان در این رابطه گفت: آقای پنجعلی از جمله پیشکسوتانی هستند که مایه مباهات و افتخارات پرسپولیس بوده و سال های متمادی به عنوان کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس و تیم ملی ایران تلاش کرده و روزهای شادی را رقم زده اند. حضور آقای پنجعلی در تیم بزرگسالان در همین روزهای اخیر موجبات افزایش روحیه و همدلی در کادر فنی، سرپرستی و بازیکنان شده است.

بسیار خوشحالم که از تجربیات این پیشکسوت عزیز و گرانقدر می توانیم در راستای سربلندی و موفقیت پرسپولیس بهره مند شویم. بر این اساس، آقای پنجعلی به عنوان مدیر تیم فوتبال بزرگسالان زیر نظر مدیر عامل فعالیت خواهند کرد و ارتباط مستقیم کلیه عوامل باشگاه با تیم از طریق مدیر تیم فوتبال بزرگسالان برقرار خواهد شد و سرپرست تیم نیز می بایست با هماهنگی سرمربی و مدیر تیم بزرگسالان اقدامات لازم را انجام داده و گزارشاتی از فعالیت های اجرایی انجام شده را به مدیر تیم بزرگسالان ارائه نماید.

مدیر تیم در ارتباط مستقیم با مدیریت باشگاه خواهد بود و در واقع مدیر تیم بزرگسالان به نوعی نماینده مستقیم مدیریت باشگاه در تیم بزرگسالان محسوب خواهد شد.

رویانیان تاکید کرد: پنجعلی به واسطه روحیات، اخلاقیات تجربیات و عشق و علاقه ای که به پرسپولیس دارند می تواند منشاء خدمات بسیاری در تیم باشند. تا آنجا که می دانم و بررسی کرده ام در تیم های حرفه ای فوتبال اروپا نیز مدیر تیم نقش بزرگی را در مسائل تیم و باشگاه ایفا می کند و بنده امیدوارم که بتوانیم از این طریق به بسیاری از اهداف مد نظر برای موفقیت تیم دست یابیم.