کد خبر: 24505

کادر فنی ذوب آهن برای دیدار نخست مرحله پلی آف با مشکل غیبت دو بازیکن و خسنگی دو بازیکن ملی پوش مواجه است، اما برای بقا در لیگ برتر چاره ای جز شکست تیم پاس همدان ندارد.

  دیدار نخست مرحله پلی آف لیگ برتر فوتبال ۳۰ خردادماه سال جاری برگزار می شود که تیم ذوب آهن اصفهان به دیار تیم پاس همدان می رود.

محمود یاوری، سرمربی جدید ذوبی ها که از هفته گذشته تاکنون هدایت این تیم را برعهده گرفته است، برای دیدار با تیم پاس همدان با مشکلاتی روبروست.

قاسم حدادی فر و محسن مسلمان دو بازیکن ملی پوش تیم ذوب آهن هستند که در حال حاضر به همراه تیم ملی به کره جنوبی سفر کرده اند، این دو بازیکن پس از بازگشت از کره باید در تمرینات ذوب آهن حضور پیدا کنند.

حدادی فر و مسلمان به دلیل همراهی تیم ملی در چند هفته اخیر با مشکل خستگی همراه هستند و شادابی لازم را در بازی نخست ندارند.

از طرف دیگر برای بازی نخست علیرضا حدادی فر به دلیل مصدومیت از ناحیه زانو و سینا عشوری نیز به خاطر اینکه در آخرین مسابقه لیگ برتر ذوب آهن از داور کارت زرد دریافت کرده و سه اخطاره شده، نمی توانند تیمشان را در این بازی همراهی کنند.

به گزارش فارس، برنده دیدار تیم های ذوب آهن و پاس همدان در دو دیدار مرحله پلی آف لیگ برتر فوتبال به عنوان تیم شانزدهم در لیگ برتر سیزدهم حضور پیدا خواهد کرد.

انتهای پیام/۶۳۰۰۶/ذ