کد خبر: 25178

بازیکن تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: دوست دارم در جام جهانی بازی کنم و هر کمکی از دستم بربیاید با کمال میل در خدمت تیم ملی هستم.

علی کریمی در پایان دیدار دوستانه مقابل نفت تهران گفت: در دوران بدنسازی قرار داریم. این بازی ها کمک می کند تا هماهنگی تیم بالا برود و پس از سه چهار بازی تدارکاتی می توانیم شرایط بهتری پیدا کنیم تا در شروع مسابقات با هماهنگی بهتری در میدان حاضر شویم.

وی در مورد اینکه هواداران تبریزی به شدت او را مورد تشویق قرار می دادند، اظهار داشت: هواداران به من لطف دارند جا دارد از آنها تشکر کنم. وقتی برای اولین بار وارد تبریز شدم مورد استقبال بی نظیر هواداران قرار گرفتم. امیدوارم بتوانم محبت آنها را جبران کنم.

کریمی در مورد دو نایب قهرمانی تراکتورسازی خاطرنشان کرد: در لیگ امسال امیدواریم این نتایج را جبران کنیم. انتظارات از تراکتورسازی بالا رفته و کارمان برای موفقیت مشکل تر است، اما باید به موفقیت برسیم.

بازیکن تراکتورسازی تبریز در مورد حضور ایران در جام جهانی عنوان کرد: به عنوان بازیکن دوست دارم در جام جهانی بازی کنم. مسابقات تابستان سال آینده است و راه زیادی تا آن موقع باقی مانده است. مهم موفقیت ما در جام جهانی است و این بار باید تلاش کنیم تا به مرحله بالاتری صعود کنیم. هوادار کم نداریم و در برزیل نیز تماشاگران زیادی از ما حمایت خواهند کرد. امیدوارم با دعای مردم در جام جهانی موفق شویم.

کریمی در مورد حمایت های کی روش از او گفت: از کارلوس کی روش به خاطر موفقیت در تیم ملی و صعود به جام جهانی تشکر می کنم. او کمک زیادی به تیم ملی کرد. امیدوارم موفقیت هایمان ادامه پیدا کند اگر کمکی از دستم بربیاید با کمال میل در خدمت تیم ملی هستم.

بازیکن تراکتورسازی در پاسخ به سوال خبرنگار فارس در مورد اینکه این روزها بحث زیادی در رسانه ها مبنی بر بحث کاپیتانی وجود دارد، خاطرنشان کرد: اصلا این بحث ها در تیم ما وجود ندارد و این مسائل حل شده است. اگر تیمی به موفقیت برسد نمی گویند کاپیتان تیم قهرمان چه کسی بوده است. مهم موفقیت تراکتورسازی است. این مسائل فقط در رسانه ها مطرح می شود و نمی دانم چرا در مورد موضوعاتی که حل شده است مطبوعات این قدر مانور می دهند.

وی در مورد شرایط پرسپولیس و مسئله مدیریتی این تیم خاطرنشان کرد: اکنون بازیکن تراکتورسازی هستم و برای این تیم بازی می کنم. امیدوارم مربی پرسپولیس و این تیم موفق شود و هواداران خوشحال باشند. آرزوی قلبی ام موفقیت پرسپولیس است.