کد خبر: 38521

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: جباری قبلا گفته بود که تا فتح الله زاده است به استقلال بر نمی گردد. اکنون هم تا نیم فصل صبر کند شاید من رفتم و او به استقلال بازگشت.

به گزارش افکارنیوز، علی فتح الله زاده درباره بحث بازگشت مجتبی جباری به استقلال گفت: به نظرم خوب نیست که جباری به استقلال بازگردد. او بازیکن خوبی است و رحیمی و کرانچار که تفکرات حرفه ای دارند می دانند این بازیکن به درد سپاهان می خورد. اگر جباری به استقلال بیاید تا نیم فصل نمی تواند بازی کند و من تصور می کنم بهتر است سپاهان از این بازیکن استفاده کند.

مدیرعامل باشگاه استقلال اضافه کرد: جباری قبلا گفته بود که تا فتح الله زاده است به استقلال بر نمی گردد. اکنون هم تا نیم فصل صبر کند شاید من رفتم و او به استقلال بازگشت.

فتح الله زاده که در شبکه خبر حضور یافته بود، درباره برخی اختلاف نظرهای خود با امیر قلعه نویی گفت: من با قلعه نویی مشکلی نداشتم و تنها در برخی مباحث مانند موضوع توپ های لیگ برتر از او خواستم وارد این بحث نشود و روی عملکرد تیم خود تمرکز کند.

وی اظهار داشت: باید سومین ستاره آسیایی را برای استقلال به دست آوریم و معتقدم اگر امسال من و قلعه نویی نتوانیم این ستاره سوم را بگیریم به دست آوردن آن سال ها به تاخیر خواهد افتاد.