کد خبر: 4071

امیر قلعه نویی معتقد است دیدار استقلال و الهلال فینال زودهنگام آسیا بوده است.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در نشست خبری پس از بازی تیمش برابر الهلال اظهار کرد: لطف خدا و ائمه اطهار شامل حال ما شد و توانستیم این بازی را ببریم. الهلال تیم تاکتیکی و فوتبال بلدی است اما ما در این بازی زمان و فضا را از حریف گرفتیم.

وی ادامه داد: نقاط قوت الهلال به ویژه خط هافبک شان را از کار انداختیم. هر چند که آنها در دو یک ربع ما را اذیت کردند اما با تغییراتی که انجام دادیم و دادن سرعت به بازی روند را عوض کردیم.

قلعه نویی با اشاره به اینکه دیدار استقلال و الهلال فینال زودرس آسیا بود گفت: خدا را شکر می کنم که این بازی مهم را بردیم. هر چند این باخت از ارزش های تیم خوب الهلال کم نمی کند. مطمئن باشید که ما برای دقایق زیادی از این بازی برنامه داشتیم.

یک خبرنگار عربستانی از سرمربی استقلال درباره داوری این بازی پرسید که او پاسخ داد: شما از باخت ناراحت هستید و به خاطر همین درباره داوری می پرسید و به آن اعتراض دارید. اعتقاد دارم داور دو پنالتی برای استقلال نگرفت. با این حال از داوری راضی هستم.

سرمربی استقلال با تشکر از بازیکنان تیمش گفت: به آنها خدا قوت می گویم. بازیکنان استقلال شرافتمندانه و مردانه بازی کردند. با اینکه ۴ روز پیش بازی سختی با سپاهان داشتیم اما آنها غیرت ایرانی شان را نشان دادند و ثابت کردند که ایرانی مرد روزهای سخت است و در این شرایط دشوار بهترین تصمیم ها را می گیرد. همچنین باید از دو شرکت هواپیمایی که به انتقال ما به اینجا کمک کردند تشکر کنم. شاید آنها هم سهمی در این پیروزی دارند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا استقلال می تواند در این فصل قهرمان آسیا شود، گفت: من روز گذشته هم در نشست خبری قبل از بازی گفتم که این گروه، گروه مرگ است و هر تیمی که صعود کند می تواند تا مراحل بالاتر هم پیش رود.

ادامه اخبار