کد خبر: 41862

علی دایی برای استقلال در لیگ قهرمانان آسیا آرزوی موفقیت کرد.

به گزارش افکارنیوز ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری پیش از بازی تیمش برابر فجر سپاسی در هفته یازدهم لیگ برتر با تبریک هفته دفاع مقدس، اظهار کرد: پیش از هر چیز برای تیم فوتبال استقلال آرزوی موفقیت می کنم تا بتواند در آسیا از اعتبار فوتبال ایران دفاع کند.

وی ادامه داد: فردا بازی بسیار سختی برابر فجر سپاسی داریم. این تیم نسبت به بازی های قبل بهتر شده و از دو بازی قبلی خود چهار امتیاز گرفته است. ما دو بازی قبلی این تیم را آنالیز کرده ایم. تیم خطرناکی هستند. باید به پیروانی و یاوری که استاد من است، بابت داشتن این تیم تبریک بگویم.

او ادامه داد: بازی قبلی که به ناحق سه امتیاز را از دست دادیم، اما سعی می کنیم که فردا جبران مافات کنیم و سه امتیاز را بگیریم. ان شاءالله همه چیز خوب پیش می رود و امیدوارم که در همه زمینه ها عدالت رعایت شود.

دایی در پاسخ به این سوال که برای بازی تدافعی احتمالی فجرسپاسی چه برنامه ای دارید؟ گفت: من از افکار یاوری خبری ندارم، اما فکر همه چیز را کرده ایم و با شناخت کافی به مصاف این تیم می رویم. مطمئن باشید که فردا بازی خوبی را به نمایش می گذاریم تا سه امتیاز این بازی را بگیریم.

سرمربی پرسپولیس درباره علت نتیجه نگرفتن پرسپولیس در بازی های خارج از خانه، گفت: فوتبال همین است. شرایطی که زمین چمن ورزشگاه آزادی دارد، با تمام زمین ها فرق می کند. مطمئنا در آزادی خیلی راحت تر بازی می کنیم. من بازی قبل را به هیچ عنوان برای پرسپولیس شکست نمی دانم و هزار سال دیگر هم هر کس بگوید قبول نمی کنم که باخته ایم. ما در خارج از خانه فقط دو مساوی داشته ایم و ان شاءالله از بازی بعدی نخستین پیروزی خارج از خانه خود را هم به دست آوریم.

دایی درباره تبدیل کارت قرمز میثم حسینی به کارت زرد گفت: این کارت تاثیری در نتیجه بازی ما مقابل سپاهان ندارد و مشکلی را حل نمی کند. اما با این حال دست شان درد نکند. با این کار حسینی فقط یک بازی را از دست می دهد. فکر می کنم خیلی راحت می توان نتیجه گیری کرد که در بازی قبل چه اتفاقی افتاده است.

سرمربی پرسپولیس با بیان این که برای حفظ آمادگی تیم تا پایان فصل، برنامه های زیادی داریم، درباره حضور محسن قهرمانی در فدراسیون فوتبال، گفت: من صحبت خاصی ندارم. فیلم بازی ما مقابل سپاهان به راحتی همه حقایق را نشان می دهد. ما مدارکی داریم که می تواند به پاک شدن فوتبال ما خیلی کمک کنند. من همیشه اعتقاد داشتم که باید با آدم متخلف در هر قشری که هست برخورد شود. مطمئنا بین مربیان، بازیکنان و مدیران هم آدم متخلف داریم، اما خیلی از افراد به صورت سالم کار می کنند که ما باید به دنبال چنین افرادی باشیم.