کد خبر: 4400

کاپیتان پیشین تیم ملی والیبال با اشاره به اینکه در مورد دعوت نشدنش به اردوی این تیم نشست دوباره ای با خولیو ولاسکو داشت اما هرگز جواب قاطع و قانع کننده ای نگرفتم، گفت" : به گونه ای با من برخورد شد که انگار خیانت کرده ام و این درست نیست.

علیرضا نادی در پاسخ به این پرسش مبنی بر اینکه" اردوی دوم تیم ملی والیبال برای حضور در لیگ جهانی در حال پیگیری است اما شما به این مرحله از اردو هم دعوت نشدید. چرا؟ " ، اظهارداشت: این سوال را باید از رئیس فدراسیون، سرپرست و سرمربی تیم ملی بپرسید. من هیچ حرفی برای گفتن ندارم.

وی ادامه داد: حرف زدن زیاد باعث کوچک شدن آدم می شود اما من واقعا نمی دانم به چه صورت باید از خودم دفاع کنم. هنوز دوست دارم در تیم ملی بازی کنم و از همه هم آماده تر هستم اما به هر حال ولاسکو سرمربی است و او تصمیم می گیرد.

" شما بعد از اعلام فهرست اولیه اردوی تیم ملی و پس از نشستی که با خولیو ولاسکو داشتید، اعلام کردید که وی تاکید داشته حتما از شما در لیگ جهانی استفاده می کند پس چرا در اردوی دوم هم جایی نداشتید. اصلا نشست دوباره ای با این مربی داشتید" ؟

این بازیکن در پاسخ به این پرسش تاکید کرد: بله؛ هفتم فروردین ماه دوباره پیش ولاسکو رفتم و با او جلسه گذاشتم اما او زیر حرف هایش زد. ولاسکو در نشستی که قبلا با او داشتم گفته بود حتما در لیگ جهانی از من استفاده می کند اما نمی دانم چه اتفاقی افتاده که حرف هایش را عوض کرد. من پیش ولاسکو رفتم تا حداقل بفهمم به چه دلیل دعوت نشده ام اما او هیچ جواب قاطع و قانع کننده ای به من نداد.

نادی تصریح کرد: من به ولاسکو گفتم اینجا ایران است و همیشه در ایران خداحافظی بدی با ورزشکاران می شود اما فکر می کردم چون شما از یک کشور دیگر آمده اید، سیستم دیگری برقرار می شود چون شما از کشوری آمده اید که بازیکن در سن ۳۵ سالگی برای تیم ملی بازی می کند. بنابراین از شما انتظار داشتم برخورد دیگری با من داشته باشید.

ملی پوش والیبال ایران که با طرح این سوال که چرا بازیکنی که مثمر ثمر است نباید در تیم ملی بازی کند، گفت: این سوال من از سرمربی تیم ملی بود که البته هیچ جواب منطقی در مورد آن نگرفتم. من از خودم مطمئنم که آماده ام و همین برای من کافی است. در مورد آمادگی خیلی هم حرف نمی زنم چون کارنامه ام مشخص است. من در بازی های انتخابی لیگ جهانی مثمرثمرترین بازیکن تیم ملی شدم و در مسابقات جام جهانی هم در رده دوم بهترین مدافعان قرار گرفتم.

این بازیکن خاطرنشان کرد: به هر قیمتی به تیم ملی بر نمی گردم. چگونگی کنار گذاشتن من از تیم ملی خنده دار بود. در هیچ جای دنیا با ورزشکاران اینگونه برخورد نمی شود. می توانستند حداقل برای من بازی خداحافظی بگذارند. البته به من می گویند از تیم ملی نرفتی اما چرا نباید در لیگ جهانی که خودم یکی از عوامل صعود به آن بودم، بازی کنم. من در گیم اول بازی با مصر هشت دافع مستقیم داشتم. در هر صورت قصد دارم امروز نشستی با رئیس فدراسیون داشته باشم.

" شما می گوئید به هر قیمتی حاضر نیستید به تیم ملی باز گردید پس چرا می خواهید پس از دو نشست به ولاسکو امروز هم نشستی با داورزنی داشته باشید" ؟ نادی در پاسخ به این پرسش گفت: می خواهم بدانم واقعا چه خبر است و چه اتفاقی افتاده که با من اینگونه برخورد می شود. دارم اذیت می شوم چون مانند آدم هایی با من برخورد شده که خیانت کرده است. برخوردی که با من شده درست نیست و این برای ورزش ایران بد است.

وی تاکید کرد: از سال ۷۸ وارد تیم ملی شدم و هفت هشت سال کاپیتان تیم ملی بودم. وقتی ۱۷ ساله بودم به تیم ملی دعوت شدم و از حیث رکورد دار هستم. آیا دلیل کنار گذاشتنم حضور زیاد در تیم ملی بوده است؟ من ۳۲ ساله هستم اما آیا واقعا سن و سال ملاک بازی کردن است آنهم وقتی در تیم ملی کشورهای دیگر بازیکن ۳۵ ساله هم بازی می کند.

علیرضا نادی در پایان گفت: من بازیکنی هستم که مربیان نمی توانستند من را یک پوئن هم کنار بگذارند. حالا چه شده که اینگونه من را کنار گذاشته اند. اتفاقی که برای من افتاده یک هشدار برای دیگر بازیکنان است. آنها خیلی زرنگ باشند مانند من کنار گذاشته می شوند. این هشدار را می دهم که اتفاقی که برای من افتاده برای بقیه هم خواهد افتاد و دیگر بازیکنان هم باید منتظر سرنوشت من باشند. با علی دایی هم همینگونه رفتار کردند.