کد خبر: 46699

باشگاه استقلال در واکنش به اظهارات جدید علیپور بیانیه ای صادر کرد: «دوره بگم بگم ها به پایان رسید! »

به گزارش افکارنیوز ، پس از صحبت های دبیرستاد منشور اخلاقی علیه امیر قلعه نویی، باشگاه استقلال به این حرف ها واکنش نشان داد. به نظر می رسد بر خلاف دفعات قبل این بار علی فتح الله زاده پشت سرمربی تیمش را خالی نکرده است و در دعوای او و علیپور ورود کرده است.

در بیانیه باشگاه استقلال از ماجرای اتهام فروش پرچم های رایگان ایران در جام جهانی ۲۰۰۶ به دست علیپور گرفته تا تکه اندازی به احمدی نژاد موجود است.

پیرو اظهارات امروز حجت الاسلام علیپور ذکر چند نکته ضروری به نظر می رسد:

١ - آقای قلعه نویی، سرمربی تیم استقلال بدون شانتاژ رسانه ای و فرهنگ منسوخ شده بگم بگم های معروف، پیگیر شکایت و ابهاماتی است که درباره آقای علیپور وجود دارد و در صورت موافقت نهادهای مرتبط، اطلاعات لازم در اختیار رسانه ها قرار خواهد گرفت.

٢ - بازی با کلمات و استفاده از اصطلاحاتی مانند سیل و تاریکخانه بیشتر شبیه جریانی در ورزش است که در سال های گذشته مدام می خواست فاش کند و بازماندگانش همچنان این عادت ناپسند را ادامه می دهند.

زمانه این ادعاها به پایان رسیده و به زودی مشخص می شود که از جام جهانی ٢٠٠۶ تا به امروز چه کسانی با نقاب دین، نه تنها بر زیبایی ها و فوتبال پاک نیافزودند بلکه بر زشتی ها، تهمت ها و آلودگی ها اضافه کردند.

۳ - بدون تردید دلیل افزایش بدگویی ها و شایعه پراکنی های این گونه افراد، مسائل مطرح شده درباره عملکرد آقایان در جلسه اخیر کمیسیون اصل نود است.