کد خبر: 60527

رئیس فدراسیون فوتبال ایران شب گذشته در برنامه ۹۰ گفت برای دلجویی از مسی برایش کادوی تولد می فرستیم.

به گزارش افکارنیوز ، علی کفاشیان که مهمان برنامه نود بود وقتی با این سوال عادل که از او درباره هجوم کاربران ایرانی به صفحه فیس بوک مسی پرسید روبرو شد این واکنش را نشان داد: «خود شما هم یک بار رفتید ورزشگاه و گوش و لپ شما را کشیدند. به هر حال این ابراز علاقه است و هر کسی دوست داشتنش را یک طوری نشان می دهد. »

که عادل گفت: «اما به مسی و خانواده اش توهین کرده اند آقای کفاشیان» که او گفت: «باید به مسی پیغام بدهیم که همه دوستش دارند. همین الان هم در استادیوم ها به بازیکنان و مربیان مورد علاقه توهین می شود. این یک بحث فرهنگی است. حالا باید خود رسانه ها هم روی این قضیه کار کنند تا این مسئله هم به فرهنگ تماشاگران ما اضافه شود. در ماه های اخیر حتی برخی در ایران مسعود شجاعی را ناراحت کردند. »

عادل از کفاشیان پرسید که فدراسیون قرار نیست در این زمینه کاری انجام بدهد که رییس فدراسیون فوتبال گفت: «ما می خواهیم یک نامه به فدراسیون فوتبال آرژانتین بفرستیم و از رییس فدراسیون آنها بخواهیم تا پیام ما را به مسی منتقل کند و به او بگوید که همه در ایران دوستش دارند. حتی از او تاریخ تولد مسی را هم می پرسیم تا در روز تولدش برای او یک هدیه بفرستیم. »