کد خبر: 60974

فهرست دعوت شدگان به اردوی تیم ملی کشتی فرنگی اعلام شد.

به گزارش افکارنیوز ، محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان اسامی ۳۳ فرنگی کار کشورمان جهت حضور در اردوی نخست تیم ملی که از تاریخ ۲۳ آذرماه برگزار می شود را اعلام کرد. در این فهرست تمام ملی پوشان المپیکی و جهانی حضور دارند و باید منتظر ماند و دید که آیا این نفرات همگی در روز ۲۳ آذر در خانه کشتی دور هم جمع می شوند یا خیر؟

البته حضور نفراتی مثل حبیب اخلاقی و قاسم رضایی در این اردو با توجه به غیبت طولانی مدت و خداحافظی این ۲ کشتی گیر بعید به نظر می رسد.

اسامی فرنگی کاران دعوت شده به تیم ملی که باید تا تاریخ ۸ دی ماه در خانه کشتی تمرینات را زیر نظر بنا و همکارانش ادامه دهند به نقل از سایت فدراسیون کشتی به شرح زیر است:

۵۵ کیلوگرم: حمید سوریان، محمد فقیری و شیرزاد بهشتی طلا (تهران) ، سامان عبدولی و فرشاد عیسی وند (خوزستان)

۶۰ کیلوگرم: امید نوروزی (فارس) ، محمد نوربخش (تهران) ، عبدالمحمد پاپی (خوزستان) ، محسن حاجی پور (مازندران) ، مهرداد مردانی و بهنام مرادی (خوزستان)

۶۶ کیلوگرم: سعید عبدولی (خوزستان) ، افشین بیابانگرد (اردبیل) ، برومند اصلان (لرستان) ، رامین طاهری و مهدی زیدوند (خوزستان)

۷۴ کیلوگرم: فرشاد علیزاده (تهران) ، امیرحسین مولایی (قم) و پیام بویری، وحید بابایی جعفری (خوزستان)

۸۴ کیلوگرم: طالب نعمت پور (لرستان) ، حبیب الله اخلاقی (خوزستان) ، حسین نوری و یوسف قادریان (البرز)

۹۶ کیلوگرم: قاسم رضایی (مازندران) ، مهدی علیاری (تهران) ، داود گیل نیرنگ (مازندران) و سید مصطفی صالحی زاده (خوزستان)

۱۲۰ کیلوگرم: امیرعلی اکبری (تهران) ، بشیر باباجان زاده (مازندران) ، بهنام مهدی زاده (تهران) ، مهدی نوری (اردبیل) و امیر قاسمی منجزی (خوزستان)

سرمربی: محمد بنا

مربیان: ایرج اسفندیاری فر (خوزستان) ، رشید محمدزاده (تهران) ، رسول جزینی (اصفهان) ، سعید شیرزاد (مازندران) و محمدعلی چمیانی (فارس)

پزشک تغذیه: رامین امیرساسان (آذربایجان شرقی)

ماساژور: حسین غلامزاده (تهران) مهدی عظیمی (اصفهان)

پزشک: دکتر تورج ملک محمدی (تهران)

سرپرست: حسام الدین جعفری (تهران)