کد خبر: 63822

در مورد منتظری از قلعه نویی و فتح الله زاده سوال کنید

سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: چون در جریان وضعیت منتظری نیستم بهتر است از قلعه نویی و فتح الله زاده در رابطه با وضعیت سوال کنید.

به گزارش افکارنیوز ، میرشاد ماجدی در حاشیه تمرین امروز (یکشنبه) استقلال در مورد وضعیت مصدومیت جواد نکونام اظهار داشت: روز گذشته به کلینیک دکتر نوروزی رفتم. او در خصوص وضعیت نکونام گفت که باید از پای این بازیکن MRI گرفته شود، چون کشیدگی دارد.

سرپرست تیم فوتبال استقلال خاطر نشان کرد: با توجه به شناختی که از جواد دارم و سوابق او، می دانم که زودتر از پیش بینی ها به میادین برمی گردد. با این وجود باید با وضعیت نکونام مدارا کنیم.

وی در مورد رفتن یا ماندن جی لوید ساموئل در این تیم افزود: رفتن یا ماندن ساموئل بستگی به نظر قلعه نویی و مدیریت باشگاه دارد. قرارداد ساموئل به گونه ای است که اگر پول خود را دریافت نکند در تمرینات شرکت نخواهد کرد. باشگاه استقلال دنبال این است که پول قرارداد او پرداخت شود اما وضعیت به گونه ای است که پولی در اختیار باشگاه نیست.

ماجدی بر لزوم کمک وزارت ورزش به باشگاه های استقلال و پرسپولیس اشاره کرد و گفت: متاسفانه هنوز به باشگاه پولی نیامده که بین بازیکنان تقسیم شود. البته ساموئل هم باید کمی صبوری کند، چرا که بالاخره باشگاه به تعهدات خود عمل می کند.

سرپرست استقلال درباره مشکلات مالی استقلال خاطرنشان کرد: مشکلات مالی تنها مختص استقلال نیست بلکه همه تیم ها مشکل دارند. مشکلات مالی استقلال از سال گذشته مطرح بوده است. طبق قانون ۵۰ درصد بودجه استقلال را باید هیئت مدیره دهد و ۵۰ درصد دیگر را وزارت ورزش. فتح الله زاده و امیر قلعه نویی زحمت کشیدند آن ۵۰ درصد را تامین کردند اما اینکه وزارت ورزش می خواهد نصف بودجه استقلال را بدهد یا نه، در جریانش نیستم.

وی در ادامه افزود: مسئولان وزارت ورزش بدانند که تیم های استقلال و پرسپولیس به این بودجه نیاز دارند. تیم پرسپولیس هم اکنون در صدر جدول است و استقلال هم نیز باید چند وقت دیگر در لیگ قهرمانان آسیا به میدان رود. بنابراین از مسئولان وزارت ورزش می خواهیم نگاه ویژه ای به این ۲ تیم داشته باشند.

ماجدی در خصوص ارسال لیست استقلال به AFC و اینکه آیا این لیست زودتر ارسال می شود تا استقلال دچار مشکلات چند سال گذشته نشود، گفت: آن زمان که استقلال دچار مشکل شد، خیلی از کارها تخصصی انجام نمی شد. آن زمان همه کارها دست یک نفر بود و از آنجایی که یک نفر نمی تواند با یک دست چند هندوانه بردارد، مشکلاتی به وجود آمد.

وی ادامه داد: افضلی، مدیر رسانه ای آسیایی ما کارهای مربوط به حضور استقلال در لیگ قهرمانان را انجام می دهد. فکر می کنم تا ۵ بهمن فرصت داریم فهرست خود را به AFC ارسال کنیم. خیلی از کارت هایی که باید برای AFC ارسال کنیم آماده است و مطمئناً خیلی زودتر این لیست را می فرستیم.

سرپرست استقلال در مورد وضعیت پژمان منتظری تصریح کرد: منتظری یکی از بازیکنان خوب ما است. درباره وضعیت او باید بگویم که فتح الله زاده و قلعه نویی بیشتر در جریان انتقالش به تیم چینی هستند و بهتر است از آنها در این مورد سوال کنید. من در جریان این موضوع نیستم ولی امیدوارم که منتظری در استقلال بماند چون به او نیاز داریم.

ماجدی اضافه کرد: در دیدار گذشته ۱۷ بازیکن داشتیم و اگر امروز پزشکان اجازه ندهند جواد نکونام را نیز برای دیدار مقابل داماش در اختیار نخواهیم داشت. بنابراین هرکسی از تیم جدا شود نفرات مان کاهش پیدا می کنند.