کد خبر: 65267

بعد از ادعای مسئولان تیم خونه به خونه مبنی بر پیشنهاد تیم ثامن الحجج به کشتی گیر بلاروس آنها تصاویری از دلارهایی که گفته می شود به وی داده شده است منتشر کردند.

به گزارش افکارنیوز ، بعد از شکست علی شعبان اف، کشتی گیر وزن ۷۴ کیلوگرم تیم خونه به خونه بابل در دیدار نیمه نهایی لیگ برتر کشتی آزاد مقابل رضا افضلی از ثامن الحجج سبزوار که در نهایت منجر به شکست ۴ بر ۳ خونه به خونه و عدم راهیابی این تیم به فینال شد، مسئولان نماینده بابل مدعی شدند که نسبت به عملکرد کشتی گیر تیمشان در این دیدار تردید دارند.

همان زمان حسن زاده مدیرعامل خونه به خونه ادعا کرد: «شعبان اف کتباً به مسئولان کمیته انضباطی عنوان کرد که تیم حریف ۵۰ هزار دلار به من پیشنهاد داده است اما من نگرفته ام. عکس های این موضوع هم موجود است. »

بعد از ظهر همان روز هم مسئولان این تیم اقدام به شکایت به کمیته انضباطی کردند و تصاویری را که از دریافت دلار از موبایل شعبان اف به دست آورده بودند به عنوان سند، به کمیته انضباطی فدراسیون کشتی ارائه کردند که این تصاویر در زیر آمده است:

در تصاویر فوق که از گوشی موبایل علی شعبان اف، کشتی گیر بلاروس تیم خونه به خونه به دست آمده است این کشتی گیر در کنار قربان علی یف، کشتی گیر سبک وزن ثامن الحجج در اتاق کشتی گیران روس تیم ثامن الحجج در هتل المپیک تهران حضور دارد.