کد خبر: 6774

مدیرعامل تیم رسانه ورزش استان بوشهر با اشاره به حضور برخی از چهره های مشهور فوتبال ایران در بوشهر برای برگزاری دیدار دوستانه فوتبال به نفع زلزله زدگان، از احتمال حضور علی کریمی در بوشهر خبر داد.

علی زاهدی بعدازظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران با تسلیت درگذشت برخی از هموطنان در زمین لرزه شهرستان دشتی، اظهار داشت: این زمین لرزه حادثه بسیار دردناکی بود که همه اقشار جامعه را تحت تاثیر قرار داده است.

وی ادامه داد: همه مردم ایران تلاش دارند به هر نحوی در کمک به مردم این منطقه سهیم باشند و ما نیز تلاش کردیم تا با برگزاری یک دیدار دوستانه فوتبال بین تیم های رسانه ورزش استان بوشهر و تیم رسانه ورزش تهران نقشی در این زمینه داشته باشیم.

مدیرعامل تیم رسانه ورزش استان بوشهر از احتمال حضور علی کریمی در بوشهر برای این مسابقه خبر داد و افزود: بازیکنانی چون حمید استیلی، محمد پنجعلی، مهدی مهدوی کیا، کریم باقری، عادل فردوسی پور و برخی دیگر از چهره های فوتبالی و اهالی رسانه کشور در این مسابقه حضور می یابند.

زاهدی به بازیکنان تیم رسانه ورزش استان بوشهر نیز اشاره کرد و اذعان داشت: عبدالله کرمی، ایوان پترویچ، علیرضا درویشی، محمد ایروانچی، فاضل قنبرپور، شاهین بهرام نژاد و حسن غلامی از جمله این افراد هستند.

وی زمان برگزاری این مسابقه را ساعت ۱۷ روز پنجشنبه اعلام کرد و بیان داشت: این مسابقه بلیط فروشی ندارد و صندوق هایی به منظور جمع آوری کمک های مردمی در ورزشگاه قرار می دهیم که عواید آن نصیب زلزله زدگان شهرستان دشتی خواهد شد.

ادامه اخبار