کد خبر: 6989

مدیرعامل باشگاه آلومینیوم المهدی هرمزگان گفت: باید نظارت سازمان لیگ برتر و کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در دو هفته پایانی مسابقات لیگ برتر افزایش یابد.

حسین جباری زاده افزود: خوشبختانه در دیدار برابر گهر دورود بازیکنان آلومینیوم با شناخت مناسب کادرفنی توانستند به خوبی بر تیم میزبان فائق آمده و سه امتیاز حساس این دیدار را کسب کنند.

وی با بیان اینکه امیدوارم روند پیروزی های تیم آلومینیوم در دو دیدار گذشته برابر ملوان و گهر در دو دیدار باقیمانده تداوم داشته باشد، اظهار کرد: خوشبختانه در حال حاضر شرایط آلومینیوم در جدول امیدبخش و با توجه به دیدارهای باقیمانده می توان آینده خوشبینی برای بقای آلومینیوم در لیگ برتر متصور شد.

مدیرعامل باشگاه آلومینیوم در ادامه با اشاره به جلوگیری سازمان لیگ از زد و بندهای پشت پرده فوتبال خاطرنشان کرد: امیدوارم همانطور که در طول این ۳۲ هفته شاهد فوتبالی پاک و سالم از هر ۱۸ تیم شرکت کننده در مسابقات لیگ برتر بودیم این روند ادامه داشته باشد.

جباری زاده اضافه کرد: کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ برتر با افزایش نظارت های خود در دو هفته پایانی باید سبب رقم خوردن نتایج دیدارها در زمین فوتبال باشند. امیدوارم در پایان مسابقات لیگ برتر شاهد باشیم تیم هایی که با شایستگی لیاقت لازم را از خود در زمین فوتبال نشان داده اند در مسابقات لیگ برتر باقی بمانند.

وی همچنین در پایان درباره ۱۶ تیمی شدن مسابقات لیگ برتر در فصل آینده، گفت: امیدوارم با حمایت تمامی باشگاه ها و برگزاری جلسه هیئت رییسه فدراسیون فوتبال شاهد باشیم مصوبه کاهش تیم های لیگ برتری لغو و درفصل آینده لیگ برتر با ۱۸ تیم برگزار شود زیرا این موضوع از هر لحاظ به سود فوتبال کشور خواهد بود.

ادامه اخبار