کد خبر: 70127

به تازگی اسنادی منتشر شده که نشان از تخلف و جعل اسناد در کمیته ملی المپیک در ماجرای فروش ساختمان این کمیته دارد.

به گزارش افکارنیوز ، مدتی است که بحث فروش ساختمان کمیته ملی المپیک محل اختلاف اعضای این کمیته شده و برای اولین بار محمود خسروی وفا این موضوع را کلید زد. او تاکید داشت که در فروش ساختمان کمیته ملی المپیک تخلفاتی رخ داده است.

به دنبال این موضوع محمد علی آبادی رئیس کمیته ملی المپیک گفت که خسروی وفا در حالی انتقادها را مطرح می کند که خودش پای نامه فروش ساختمان را امضا کرده است. او در نامه ای به تاریخ ۲۳ دی سال ۹۲ این موضوع را خطاب به خسروی وفا اعلام کرد اما اخیرا اسنادی در اختیار خبرگزاری تسنیم قرار گرفته که شبهات درباره این موضوع را بیش از گذشته کرده است.

در این اسناد صورتجلسه هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک به تاریخ آن ۱۱ آبان سال ۱۳۸۹ به چشم می خورد. پای این نامه را محمد علی آبادی، مهدی قدمی، مهدی کرباسیان، احمد ناطق نوری، بهرام افشارزاده و شاهرخ شهنازی امضا کرد ه اند. امضای کفاشیان نیز پای نامه دیده می شود اما او در کنار امضایش نوشته است: «مخالف بند ۳ هستم. »

بند ۳ همان موضوع مورد بحث است که مربوط به فروش ساختمان کمیته ملی المپیک با قیمت کمتر است. در اصل این نامه خبری از امضای خسروی وفا، مهدی هاشمی، مشحون و رباب شهریان نیست اما در کپی این نامه امضای این افراد دیده می شود و همچنین توضیحات کفاشیان که گفته «مخالف بند ۳ هستم. » به چشم نمی خورد.

تصویر ۳ نامه مربوط به این ماجرا را در زیر مشاهده می کنید که حکایت از تغییر فتوکپی با اصل نامه دارد، ضمن اینکه در امضای برخی افراد نیز تغییراتی رخ داده است.
تصویر اصل نامه

تصویر جعل نامه