کد خبر: 73762

به مناسبت 9 دی

مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان گفت: مسابقه اتومبیلرانی رالی شهری به مناسبت نهم دی ماه از مقابل اداره کل ورزش و جوانان کرمان تا باغ شاهزاده ماهان برگزار می‌شود.

به گزارش کرمان خبر، هادی طالبی  با اشاره به ویژه برنامه‌های اداره کل ورزش و جوانان کرمان به مناسبت 9 دی ماه اظهار داشت: اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان برای گرامیداشت روز بصیرت و میثاق امت با ولایت برنامه‌هایی را تدارک دیده است.

وی افزود: یکی از برنامه‌های ما برای گرامیداشت این ایام برگزاری مسابقه اتومبیلرانی رالی شهری از مقابل اداره کل ورزش و جوانان تا باغ شاهزاده ماهان است‌ که این برنامه از ساعت هشت صبح روز 5 دی ماه برگزار می‌شود.

مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان تصریح کرد: از دیگر برنامه‌هایی که در این ایام تدارک دیده شده است‌،‌ برگزاری صبحگاه مشترک روسای هیئت‌های ورزشی و کارکنان اداره کل ورزش و جوانان است‌.

مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان گفت: همچنین در روز 11 دی ماه جشنواره فرهنگی ورزشی‌ بازی‌های بومی محلی در مجموعه ورزشی بشری برگزار می‌شود‌.

وی گفت: ارسال پیامک‌ها حاوی بیانات مقام معظم رهبری و نصب بنر و پارچه‌هایی با مضامین بصیرت و ولایت از دیگر برنامه‌هایی است که از سوی روابط عموی اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان در این ایام پیش‌بینی شده است.فارس