کد خبر: 7561

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس با دکتر احمد چلبی رئیس کنگره ملی عراق دیدار و گفتگو کرد.

دکتر احمد چلبی رئیس کنگره ملی عراق که به منظور برخی مذاکرات به ایران سفر کرده است، چهارشنبه شب به اتفاق هیأت همراه به دعوت محمد رویانیان به ورزشگاه درفشی فر آمد و از امکانات استادیوم اختصاصی باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس بازدید کرد.

دکتر احمد چلبی که پیش از این در سفر دکتر داریوش سودی نماینده باشگاه پرسپولیس به عراق درباره همکاری های دو جانبه پیشنهاداتی را دریافت کرده بود، چهارشنبه شب به دعوت محمد رویانیان به ورزشگاه درفشی فر آمد و به اتفاق هیأت همراه از امکانات ورزشگاه اختصاصی پرسپولیس بازدید کرد.

دکتر چلبی پس از استقبال مدیر عامل باشگاه پرسپولیس به اتفاق محمد رویانیان از کمپ، کلینیک، زمین های ورزشی و استخر ورزشگاه درفشی فر بازدید کرد و پس از آن نشستی با حضور مدیر عامل باشگاه پرسپولیس و رئیس کنگره ملی عراق برگزار شد.

محمد رویانیان در این دیدار درباره باشگاه پرسپولیس و هواداران آن، وضعیت کنونی تیم فوتبال، اقدامات انجام شده در سال ۹۱ به منظور توسعه فعالیت های باشگاه و بویژه وضعیت اقتصادی به منظور درآمدزایی و خود کفایی پرسپولیس در آینده ای نزدیک توضیحاتی ارائه کرد و پیشنهاداتی درباره نحوه تعامل و همکاری های دو جانبه به رئیس کنگره ملی عراق داد.

رویانیان درباره فعالیت های مشترک تجاری، ورزشی و همچنین دایر کردن کمپ در ایران و عراق به منظور بست و گسترش فعالیت های باشگاه، پیشنهاداتی را مطرح کرد که مورد توجه دکتر چلبی قرار گرفت.

رئیس کنگره ملی عراق درباره بازدید از امکانات ورزشگاه اختصاصی پرسپولیس و پیشنهادات محمد رویانیان به سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: باشگاه پرسپولیس امکانات خوبی دارد که مدیریت این باشگاه توانسته در یکسال اخیر امکانات این استادیوم را توسعه دهد. این چنین بود که بنده در بازدید از این ورزشگاه به خوبی آن را احساس کردم. امیدوارم تیم فوتبال پرسپولیس در رقابت نهایی پیروز شده و این تیم پرطرفدار و مردمی به مقام قهرمانی دست یابد.

وی افزود: پیشنهاداتی که مدیر عامل باشگاه پرسپولیس داد، بویژه درباره توسعه فعالیت های مشترک تجاری، ورزشی، پیشنهاداتی است که می توانیم آن را بررسی کرده و در صورت حصول توافقات، آن را اجرایی کنیم. اینها موارد است که می تواند هم برای باشگاه پرسپولیس، هم برای فوتبال ایران و هم برای باشگاه های عراقی و ورزش ما مفید و موثر باشد. ما این موارد را بررسی می کنیم و امیدواریم همکاری های خوبی را درآینده شاهد باشیم. همچنین مدیر عامل باشگاه پرسپولیس درباره برگزاری یک بازی دوستانه بین باشگاه پرسپولیس و یک باشگاه عراقی در تهران و عراق پیشنهاداتی را مطرح کرد که ما از آن استقبال می کنیم. ایران و عراق دو کشور همسایه با مردمی مسلمان هستند که می توانند تعاملات خوبی در زمینه های ورزشی نیز با یکدیگر داشته باشند.

رئیس کنگره ملی عراق درباره احتمال حضورش در دیدار فینال جام حذفی باشگاه های کشور گفت: از دعوت آقای رویانیان تشکر می کنم اما بنده که به منظور برخی امور مهم به ایران سفر کرده ام به کشورم باز می گردم و با توجه به این که برنامه های کاری مهمی در پیش رو داریم فرصت نمی شود که دوباره و در تاریخی که بازی فینال برگزار می شود به ایران سفر کنم اما برایم جالب است که صد هزار تماشاگر برای تماشای این مسابقه و حمایت از تیم خود به استادیوم می آیند.

وی در ادامه تصریح کرد: برای باشگاه پرسپولیس و آقای رویانیان و همچنین هواداران این تیم پرطرفدار آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم بازدیدی که امروز از باشگاه پرسپولیس داشتیم مقدمه ای شود برای همکاری های بعدی.