کد خبر: 76102

آنالیزور تیم فوتبال استقلال مدعی شد برخی از بازیکنان این تیم می‌خواستند قلعه‌نویی از جمع آبی‌پوشان جدا شود و به همین دلیل به او خیانت کرده‌اند.

به گزارش کرمان خبر ، شاهرخ بیانی درباره شکست یک بر صفر استقلال مقابل پرسپولیس اظهار داشت: ما به خودمان باختیم نه پرسپولیس. استقلال در این فصل مشکلات زیادی داشت و دل بازیکنان با تیم نبود. مدام این موضوع را تحمل کردیم و گفتیم در بازی با پرسپولیس به خاطر مردم جبران می‌کنند ولی این اتفاق نیفتاد. البته بازی بدی مقابل پرسپولیس انجام ندادیم ولی می‌توانستیم بهتر از این بازی کنیم.

هدف برخی از بازیکنان این بود که قلعه‌نویی در استقلال نباشد
وی با بیان اینکه «بازیکنان استقلال کم‌کاری کردند»، تصریح کرد: درست است که مشکلات مالی و بحث خصوصی‌سازی به باشگاه لطمه زد ولی هدف برخی از بازیکنان این بود که امیر قلعه‌نویی در استقلال نباشد. برخی از بازیکنان ملی‌پوش ما در حدواندازه‌های خود نبودند ولی باز هم می‌بینیم به تیم ملی دعوت شده‌اند.

قلعه‌نویی تعدادی از بازیکنان استقلال را به خدا واگذار کرد
آنالیزور تیم فوتبال استقلال افزود: بازیکنی که 650 میلیون تومان پول گرفته است، در نیمه دوم بازی با پرسپولیس اعلام کرد که حالش خوب نیست. او مدعی شد اسهال دارد و نمی‌تواند بازی کند! آقای بازیکنی که ادعا می‌کنی مسموم هستی، چرا روی نیمکت نشستی؟! مگر قرار نبود به تیم کمک کنی؟! این آقایان می‌خواستند قلعه‌نویی را زمین بزنند. البته او هم در رختکن همه آنها را به خدا واگذار کرد.

قلعه‌نویی مربی نیست که روی زمین بماند
بیانی با انتقاد از بازیکنان استقلال خاطرنشان کرد: یکسری بیرون از استقلال، بازیکنان را تحریک کردند تا تیم نتواند نتیجه بگیرد. آنها بدانند که قلعه‌نویی مربی نیست که روی زمین بماند. بازیکنی مثل قاسم حدادی‌فر به تنهایی کاری کرد که تیم ذوب‌آهن ته جدولی چهارم شود ولی ما این همه بازیکن تأثیرگذار داشتیم اما نتیجه نگرفتیم. من در رخکتن به این بازیکنان گفتم اسم‌تان روی کاغذ وزنه سنگینی است اما همه شما در زمین بی‌تفاوت بودید.

آقایان اگر فوتبالیست نمی‌شدند، می‌خواستند چه کاره شوند؟
وی ادامه داد: بروید آنالیز کنید که بازیکنان ملی‌پوش ما در تیم ملی چگونه بازی کردند و در استقلال چطور. چرا بازیکنانی مثل امید ابراهیمی از دقیقه یک تا نود بازی تکل می‌زند اما یکسری ژل موی سرشان تکان نمی‌خورد؟ این آقایان اگر فوتبالیست نمی‌شدند، می‌خواستند چه کاره شوند؟ مگر یک مهندس سالیانه چقدر پول می‌گیرد که این بازیکنان به خاطر شش ماه بازی کردن این همه پول می‌گیرند؟ خودم فوتبالی‌ام و کنار این بازیکنان حضور دارم و می‌دانم چه خبر است.

با این شرایط کاپلو هم سرمربی استقلال شود کاری از پیش نمی‌برد
آنالیزور استقلال تأکید کرد: بارها اتفاق افتاده که بازیکن پس از پایان بازی پیراهنش خیس هم نشده است. با این شرایط، فابیو کاپلو هم سرمربی استقلال شود، کاری از پیش نخواهد برد. متأسفانه بازیکنان استقلال کاری کردند بازیکنی که دو سال سابقه حضور در پرسپولیس را ندارد، پس از پایان بازی مقابل ما آن حرکات را انجام داد. زمانی که در تیم استقلال، پرسپولیس را شکست می‌دادیم به سمت علی پروین می‌رفتیم و خسته نباشید می‌گفتیم ولی الان پیراهن استقلال و پرسپولیس را بی‌ارزش کرده‌اند و حرمت‌ها از بین رفته است.

10 بازیکن استقلال تصمیم گرفتند قلعه‌نویی را زمین بزنند
«بازیکنان بدانند که پیراهن استقلال ارزش دارد»، بیانی با بیان این جمله گفت: رضا عنایتی با آن سن و سال چنان می‌دود که همه کیف می‌کنند. او را باید اسطوره نامید. هرایر مگویان یک سال از حضورش در استقلال نگذشته اما شب گذشته گریه می‌کرد که چرا استقلال باخت. 10 بازیکن استقلال می‌دانستند که اگر قلعه‌نویی سال بعد بماند، باید از تیم بروند و به همین دلیل تصمیم گرفتند که قلعه‌نویی را بزنند.

بازیکن 10 دقیقه هم به زمین برود، باید تأثیرگذار باشد
وی در مورد اینکه آرش برهانی ادعا دارد به او فرصتی برای بازی کردن داده نشده است، تصریح کرد: مگر بازی قبلی به او فرصت ندادیم؟ بازیکن 10 دقیقه هم به زمین برود، باید تأثیرگذار باشد.

بیانی با بیان اینکه برخی بازیکنان به استقلال و قلعه‌نویی خیانت کردند به تسنیم گفت: چرا بازیکن باید به صورت آهسته در زمین راه برود ولی در تیم ملی با کشاله پاره بازی کند؟ به غیر از امید ابراهیمی و سجاد شهباززاده، کدام بازیکن در حد و اندازه خودش بوده که به تیم ملی دعوت شده است؟ همه اینها برنامه‌ریزی کرده بودند که قلعه‌نویی در استقلال نباشد.

 
منبع: تسنیم