کد خبر: 86337

دبیر کمیته نیو کونگ فو استان کرمان خبر داد؛

دبیر کمیته نیوکنگ فو استان کرمان ‌گفت: چهارشنبه هفته ی جاری رکورد شکستن اجسام سخت ( بلوک سیمانی روی قفسه و ران و بازو، و شکستن تعداد بالای ۴۰ عدد چوب در بدن ) توسط یک کنگ فو کار کرمانی انجام می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر، ‌محمد کریمی کرمانی در گفت و گو با بوتیا نیوز با اعلام این خبر اظهار کرد: محمد جواد بابائی فیروز آبادی یکی از هنرجوهای کونگ فو کار کرمانی است که قرار است روز چهارشنبه هفته ی جاری رکورد شکستن اجسام سخت ( بلوک سیمانی روی قفسه و ران و بازو، و شکستن تعداد بالای ۴۰ عدد چوب در بدن ) را در محل دانشگاه ولیعصر رفسنجان با حضور رئیس هیات کنگ فو ومسئول کمیته انضباطی و دبیر کمیته نیو کونگ فو استان و مسئول کمیته آموزش از آن خود کند.

مسئول کمیته انضباطی هیئت کنگ فو و دبیر کمیته نیوکنگ فو استان کرمان ‌افزود: آخرین رکوردی که به ثبت رسیده است شکستن ۳۵ چوب (دسته بیل)روی تمام بدن بوده که قرار است این رکورد با شکستن بالای ۴۰ چوب شکسته شود.

کریمی کرمانی در پایان گفت: این رکورد در هیئت کنگ فو استان و سازمان imaro واداره تربیت بدنی دانشگاه رفسنجان ‌به ثبت می رسد و یک رکورد کشوری محسوب می شود.

انتهای پیام/