کد خبر: 86364

با برگزاری 6 مسابقه صورت می‌گیرد

مسابقات لیگ برتر والیبال استان جام شهید محسن حججی با 3 دیدار از گروه الف و 3 دیدار از گروه ب برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر، از سری مسابقات لیگ برتر والیبال استان جام شهید محسن حججی با سه دیدار از گروه الف روز پنجشنبه و سه دیدار از گروه ب روز جمعه برگزار می‌شود که این مسابقات به اوج حساسیت خود می‌رسند در این بازی‌ها تکلیف بعضی از تیم‌ها برای صعود مشخص می‌شود و از هر گروه دو تیم به دور بعد صعود می‌کنند.

از ساعت 15 امروز دو تیم امید جیرفت و فولاد ایرانیان سیرجان به مصاف هم می‌روند، امید جیرفت که بازی اول خود را واگذار کرده این امید را دارد تا بتواند در این بازی سه امتیاز را کسب کرده تا در ادامه امیدوار به بازی آخر خود باشد، تیم فولاد ایرانیان سیرجان نیز درصدد است با کسب دومین سه امتیاز، خود را به دیگر تیم‌ها تحمیل کند.

از ساعت 16 نیز فولاد ایرانیان زرند مقابل جوانان میثاق رفسنجان صف‌آرایی می‌کند، فولاد ایرانیان زرند که بازی اول خود را با برد قاطع پشت سر گذاشته، بازی ساده‌ای را در پیش دارد تا شایستگی‌های خود را به نمایش بگذارد، فولاد از مربی باسابقه و لیگ یک کشور، حامد پورخوش‌سفر در این مسابقات سود می‌برد، تیم جوانان میثاق نیز با هدف اینکه تجربه کسب کند راهی مسابقات شدند قطعا بازی سختی در پیش دارند.

آخرین بازی از این گروه ساعت 17 تیم والیبال بیمه ما از شهر کرمان مقابل هیات والیبال شهربابک قرار می‌گیرد، بیمه ما و نماینده شهربابک هر دو در بازی اول خود با شکست مواجه شدند و تلاش می‌کنند که اولین برد خود را کسب کنند.

در دیگر گروه روز جمعه تیم نوید پسته سیرجان از ساعت 15 با گاز بافت صف‌آرایی می‌کند، دو تیم در بازی اول خود حریفان خود را شکست داده و تلاش می‌کنند که بازنده نباشند، این بازی می‌تواند برای والیبال دوستان جذاب باشد.

از ساعت 16 روز جمعه حمل و نقل خلیج فارس بم به مصاف مس شهربابک می‌رود، نماینده بم که با حمایت بخش خصوصی وارد این مسابقات شده و امیدوار است که بتوانند این بازی را به نفع خود به پایان برساند، مس شهربابک نیز هفته اول شکست خورده و امید دارد که بتواند برنده این دیدار حساس باشد که با وجود شکست، دیگر امیدی به ادامه این مسابقات ندارد.

در آخرین بازی این گروه نیز از ساعت 17 روز جمعه دو تیم شهید شایق رفسنجان با تیم جوانان گل‌گهر دیدار می‌کند، تیم شهید شایق نیز با بخش خصوصی اداره می‌شود و جوانانِ خود را روانه این مسابقات کرده است که امیدوار است بتواند مقابل تیم خوب گل‌گهر نتیجه بگیرد.

تیم جوانان گل‌گهر نیز امیدوار دارد بتواند تیم خوب شهید شایق را شکست بدهد تا در ادامه مسابقات امیدوار به صعود از گروه خود بماند.

انتهای پیام/