کد خبر: 87341

رئیس هیئت اسکیت استان کرمان از آغاز به‌کار تیم رول بال بانوان شهرستان زرند به عنوان نخستین تیم رول بال بانوان استان کرمان خبر داد و گفت: مسابقات کشوری رول بال بانوان در آذرماه به میزبانی شهرستان زرند برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر ؛ امیررضا آشورماهانی در آیین آغاز به‌‌کار رسمی تیم رول بال بانوان شهرستان زرند در سالن 22 بهمن شهر زرند با تبریک هفته تربیت بدنی اظهار داشت: ورزش کلید سلامت روح و جسم است و در سازگاری شخصیت افراد جامعه تاثیر زیادی دارد.

وی با توصیه به اینکه همه باید سعی کنیم تا روزانه زمانی را باید برای ورزش کردن قرار دهیم، گفت: حمایت خانواده‌ها باعث پیشرفت ورزش، به‌ویژه ورزش اسکیت در سطح کشور می‌شود.

رئیس هیئت اسکیت استان کرمان با اشاره به اینکه تیم رول بال بانوان زرند با مربیگری نجمه‌سادات حسینی‌حتکنی فعالیت خود را چندین ماه است که به صورت جدی آغاز کرده عنوان کرد: فاطمه جباری، فاطمه حسنخانی، فاطمه قلی‌زاده، فاطمه اسلامی، زهرا قلی‌زاده، زینب عربپور، مریم زمانی، الهام دهخدادادی، نرجس مومنی و ساجده رحمانی 10 بازیکن تیم رول بال زرند را تشکیل می‌دهند.

وی با بیان اینکه مسابقات کشوری رول بال بانوان در آذر ماه به میزبانی شهرستان زرند برگزار می‌شود افزود: این مسئله یک اتفاق ورزشی مهم در استان کرمان است.

آشورماهانی با اشاره به شیوه برگزاری این ورزش بیان کرد: ورزش رول بال ورزشی بسیار سخت و تلفیقی از سه ورزش بسکتبال، اسکیت و هندبال است.

وی با بیان اینکه نبود تیم رول بال در سطح استان کرمان پس از 6 سال از راه‌اندازی این ورزش در کشور می‌گذرد یکی از اهداف تشکیل تیم رول بال در زرند بود، ادامه داد: ما حمایت خود را از این تیم به عنوان نخستین تیم استان انجام می‌دهیم.

منبع/تسنیم

انتهای پیام/