کد خبر: 87355

تیم والیبال فولاد ایرانیان سیرجان دومین بازی خود در لیگ برتر کشور را هم با پیروزی به پایان رساند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر ؛  در چارچوب هفته دوم رقابت های لیگ برتر والیبال کشور، تیم فولاد سیرجان ایرانیان عصردیروز میزبان تیم سایپا بود و توانست مهمان خود را با نتیجه 3بر2 مغلوب کند.

دراین دیدارسیرجانیها بعد از آنکه ست اول را به حریف نامدار واگذار کردند ست های دوم، سوم و پنجم را به ترتیب با نتایج 25بر23، 25بر20 و 15بر8 به سود خود به پایان رساندند. والیبالیستهای سایپا هم ست های اول و چهارم را به ترتیب با نتایج 26بر24 و 25بر23 به نفع خود رقم زدند.

تیم فولاد ایرانیان سیرجان که در هفته اول رقابت ها تیم درنای ارومیه را با نتیجه قاطعانه 3برصفر شکست داده و صدرنشین جدول شده بود با کسب دو امتیاز از بازی امروز جمع امتیازات خود را به 5رساند و با یک امتیاز فاصله بعد از پیکان تهران و شهرداری گنبد در رده سوم جدول قرار گرفت.

سرمربیان تیم های والیبال سایپا و فولاد سیرجان ایرانیان ، بازی امروز دوتیم در سیرجان را خوب و قابل تحسین توصیف کردند. آقای دامغانی سرمربی تیم والیبال فولاد سیرجان ایرانیان با اشاره به حضور بازیکنان بزرگی در تیم سایپا گفت می دانستیم بازی سختی در پیش داریم ، با برنامه ریزی و آنالیز تیم سایپا به میدان مسابقه آمدیم و بچه ها هم به خوبی برنامه ها را پیاده کردند . وی نکته مهم این پیروزی را حضور بازیکنان بومی در میدان دانست و ابراز امیدواری کرد حداقل سه بازیکن از تیم فولادسیرجان ایرانیان به تیم ملی دعوت شوند.

 آقای پیمان اکبری سرمربی تیم سایپا هم گفت این دیدار برای ما بازی سنگینی بود، هر دو تیم خوب بازی کردند اما تیم فولاد سیرجان ایرانیان بهتر از ما بازی کرد و مزد بهتر بازی کردنش را هم گرفت . وی با تبریک این پیروزی به مردم و والیبالیستهای سیرجانی گفت آنها مستحق این برد بودند .


منبع/صدا و سیما

انتهای پیام/