کد خبر: 87403

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس:

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: فصل جاری تیم خوب و منسجمی در مس کرمان بسته شده و اراده بازیکنان و کادر قابل تقدیر است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر، محمدرضا پورابراهیمی در حاشیه تمرین قبل از دیدار مس کرمان با سپاهان در جام حذفی در جمع بازیکنان این تیم اظهار داشت: طی چند هفته گذشته شاهد اتفاقات خوبی برای تیم مس بودیم و نتایج به دست آمده، انتظارات را از تیم بیشتر کرده است.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: فصل جاری تیم خوب و منسجمی در مس کرمان بسته شده و اراده بازیکنان و کادر قابل تقدیر است و همه اینها در کنار فعالیت کانون هواداران انتظارات را بالا برده است.

پورابراهیمی افزود: بعد از مدت‌ها تیم مس کرمان فضای مثبتی به خود گرفته است و امیدواریم صعود تیم را به لیگ برتر ببینیم و روز جمعه و هفته‌های بعد موفقیت‌های را به دست آورید.

وی گفت: پیگیر برنامه‌ها و اقدامات تیم هستیم و پیرو جلسات قبل با دوستان شرکت مس هم صحبت داشتیم که انها اعلام امادگی خود را برای همکاری و کمک عنوان کردند.

پورابراهیمی ادامه داد: در دو تا سه سال گذشته به شدت مشکل مالی در شرکت ملی مس داشتیم که تاثیرات آن را در باشگاه ملی مس به وجود آمد، اما طی ماه‌های اخیر اتفاقات مثبتی رخ داد و شرایط رو به بهبود است.

پورابراهیمی بیان داشت: بدهی‌های مربوط به باشگاه از قبل اثر منفی روی پرداخت‌ها داشت که در این زمینه نیز با مسولان باشگاه صحبت کردیم و امیدواریم به زودی برطرف شوند.

منبع/فارس

انتهای پیام/