کد خبر: 87469

رئیس فدراسیون ورزش‌های همگانی با اشاره به اینکه برنامه آمایش سرزمینی با حضور روسای هیئت‌ ورزش‌های همگانی پنج استان در کرمان برگزار می‌شود گفت: کرمان پایلوت اجرای ۱۴ طرح سند تحول تعالی و آینده‌نگری فدراسیون ورزش‌های همگانی در کشور می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر؛ علی مجدآرا با اشاره به اجرای سند تحول تعالی و آینده‌نگری فدراسیون ورزش‌های همگانی در کشور اظهار داشت: شناسنامه‌دار کردن پارک‌ها یکی از این طرح‌ها در راستای اجرای سند تحول است.

وی با بیان اینکه طرح آمایش سرزمینی از دیگر طرح‌های سند تحول است گفت: در این راستا روسای هیئت‌ ورزش‌های همگانی استان‌های سیستان و بلوچستان، هرمزگان، کیش و تهران به کرمان آمده‌اند.

رئیس فدراسیون ورزش‌های همگانی با اشاره به اینکه برنامه آمایش سرزمینی و نشست پنج استان را در برنامه داریم گفت: 14 طرح از طرح‌های سند تحول در این نشست بررسی می‌شود.

وی با بیان اینکه قرار است کرمان پایلوت اجرای 14 طرح  سند تحول تعالی و آینده‌نگری فدراسیون ورزش‌های همگانی در کشور شود افزود: برای اجرای این طرح‌ها بیش از هفت هزار نفر ساعت کار شده است.

مجدآرا به برگزاری همایش علمی در چهار رشته روش‌های تمرینی ورزش‌های همگانی در کرمان اشاره کرد و افزود: بیش از 150 داوطلب در این همایش دو روزه از کرمان شرکت کردند که استقبال بسیار خوب و چشمگیری بود.

وی با اشاره به برگزاری مجمع هیئت ورزش‌های همگانی کرمان با حضور امیری‌خراسانی مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان عنوان کرد: این مجمع با حضور شهرستان‌های مختلف استان کرمان برگزار شد.

منبع/تسنیم

انتهای پیام/