کد خبر: 87677

اولین دوره المپیاد استعدادهای برتر کاراته نونهالان و نوجوانان کشور که به میزبانی اراک برگزار شد، با قهرمانی تیم کرمان خاتمه یافت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر ؛ هادی نخعی، عضو هیئت کاراته استان کرمان در گفت و گو با خبرنگارباشگاه خبرنگاران جوانگفت: اولین دوره المپیاد استعدادهای برتر کاراته نونهالان و نوجوانان کشور با حضور ۳۶۰ ورزشکار از ۳۱ استان در سالن دو هزار نفری مجموعه ورزشی شهدای پنجم مرداد اراک برگزار شد.

وی افزود: تیم کاراته استان کرمان در بخش نوجوانان به سرمربیگری علیرضا احمدى، مربیگری سجاد حاج غلامعلى و سرپرستی احسان رستگارى و در رده ی نونهالان به سرمربیگری رسول غزنوى، مربیگری حسین غزنوى و سرپرستی احسان رستگارى در این رقابت ها حضور یافت.

نخعی تصریح کرد: در پایان این رقابت ها، تیم کرمان با کسب 2 مدال طلا بر سکوی قهرمانی تکیه زد، فارس با یک طلا و 2 برنز نایب قهرمان شد و تیم آذربایجان غربی با یک طلا و یک برنز به مقام سومی دست یافت.

وی یادآور شد: بر این اساس، محراب مددی ماهانی و طاها بشاورد، به ترتیب در اوزان 63-  و 70+  کیلوگرم در بین 29 کاراته کا بر سکوی نخست ایستادند و با اقتدار در میان مدعیان کشورى، قدرت نمایى کردند.

انتهای پیام/