کد خبر: 87743

فهیمی در گفتگو با کرمان خبر:

مربی کرمانی تیم ملی تکواندو هیانگITF کشور گفت: در حال حاضر مرحله سوم اردو تیم ملی را در البرز می گذرانیم تا برای مسابقات آسیایی که در تیرماه 98 در قرقیزستان برگزار می شود، آماده شویم .

عباس فهیمی مربی کرمانی تیم ملی تکواندو هیانگITF  کشور در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر اظهار داشت : از دهه شصت تکواندو را شروع کردم تا به درجه مربی گری رسیدم و بارها در خدمت تیم استان و تیم های بالاتر بوده ام .

 

وی افزود: تکواندو را بصورت رسمی با فدراسیون تکواندو شروع کرده و با مسابقات ادامه دادیم و توانستیم کرمان را چندین مرحله جزء سه تیم برتر کشور قرار بدهیم تااینکه طبق نظر کمیته فنی فدراسیون بعنوان مربی تیم ملی تکواندو انتخاب شدم.

 

مربی تیم ملی تکواندو هیانگITF ادامه داد: بعد از گذراندن مراحل انتخابیه تیم در حال حاضر مرحله سوم اردو تیم ملی را در البرز می گذرانیم تا برای مسابقات آسیایی که در تیرماه 98 در قرقیزستان برگزار می شود،  آماده شویم .

 

فهیمی خاطر نشان کرد :مهدی محمد حسنی از کرمان در رده جوانان در منفی 60 کیلو گرم بعنوان سیکس ،تیم ملی را همراهی می کند هم چنین یاور صیادی از کرمان در صورت موفقیت در گزینش نیز بعنوان سیکس تیم ، برگزیده خواهد شد.

انتهای پیام/