کد خبر: 87833

پرچمدار کاروان پارالمیک ریو 2016:

کردستانی گفت:حماسه نهم دی شروع بیداری ملت ها است و همان گونه که ملت ایران با بیداری خودشان توانستند تو دهانی به فتنه گران بزنند و این مسئله نیز لطف خداست که خداوند مکر فتنه گران را در حماسه نهم دی به خودشان برگرداند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر ؛ عشرت کردستانی دارنده مدال طلا در رشته پرتاپ وزنه در بازی های پاراآسیایی اندونزی در گفتگو با راه آرمان؛ با تأکید بر اینکه حماسه نهم دی حماسه بصیرت،تعقل و تفکر ملت ایران بود، گفت: این حماسه نشان داد که شاید فتنه های در برهه ای از زمان به مدیریت ایادی شان به ویژه آمریکا، اسرائیل و انگلیس اقداماتی را علیه کشور انجام دهند؛ اما این افراد که خودشان آب به چرخه دشمن می ریزند متوجه می شوند ملت ایران هیچ گاه عقاید و ارزش های خود را قربانی زیاده خواهی دشمنان نمی کنند.

وی با اشاره به مطلب فوق ادامه داد: اعتقادات ملت ایران ریشه در خانواده ها، عقاید دارد و همچنین حماسه عاشورای حسینی در قلب ایرانی ها ریش دارد به گونه ای که ایرانیان با گرایشات و خط و جناحی که هستند نمی توانند منکر حماسه بزرگ عاشورا شوند؛ این حماسه روز به روز پر رنگ تر می شود و مردم بسیار زیادی در سراسر دنیا به بیداری اسلامی می پیوندند.

پرچمدار کاروان پارالمیک ریو ۲۰۱۶  تأکید کرد:حماسه نهم دی شروع بیداری ملت ها است و همان گونه که ملت ایران با بیداری خودشان توانستند تو دهانی به فتنه گران بزنند و این مسئله نیز لطف خداست که خداوند مکر فتنه گران را در حماسه نهم دی به خودشان برگرداند.

کردستانی عنوان کرد: حماسه نهم دی ماه لطف خدا را به ما نشان داد که هر مسلمانی پای دین، عزت و عقایدش بیاستد خدا هم او را در این مسیر کمک  و دشمنان را خوار خواهد کرد.

این بانوی ورزشکار کرمانی ابراز کرد: نهم دی برای ملت ایران جهانی و درسی برای فتنه گران شد که بدانند مردم ایران علاوه بر اینکه صبوری می کنند و پای آرمان های خود می ایستند؛ اما با تمام وجود آگاهی و بینش دارند.

دارنده مدال طلا در رشته پرتاپ وزنه در بازی های پاراآسیایی اندونزی در پایان خاطر نشان کرد: اگر چه دشمن با تبلیغ تلاش برای کم کردن همدلی بین ملت ایران دارد؛ اما نمی تواند؛ چرا که ریشه های اعتقادی ایرانیان آنقدر قوی است که با ضربات دشمنان بی سرو پا نمیتواند به آن ریشه ها لطمه بزند.

انتهای پیام/