کد خبر: 88086

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس:

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس گفت: سوء مدیریت در مجموعه مدیریت فرهنگی باشگاه صنعت مس موج می‌زند، وضعیت اسف‌باری در تیم فوتبال کرمان حاکم شده که جای تاسف دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر، محمدرضا پورابراهیمی در آیین افتتاح زمین فوتبال ساحلی در منطقه امام‌زاده محمد شهر کرمان اظهار داشت: طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در فاز اول خانه‌های ورزش 50 روستا تا پایان خرداد ماه سال آینده به اتمام می‌رسند و مجموع کاملی از امکانات ورزشی در آنها تجهیز می‌شود که یک روز در میان خانم‌ها و آقایان از این امکانات ورزشی استفاده کنند.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس خواستار ارائه لیستی از مکان‌هایی که قابلیت اجرای زمین فوتبال ساحلی را دارند از سوی هیئت فوتبال شد و گفت: ما هم کمک می‌کنیم که حداقل تا خرداد ماه سال آینده 10 مجموعه فوتبال ساحلی در کرمان راه‌اندازی شود.

پورابراهیمی در بخش دیگری از سخنان خود خواستار حضور و مدیریت معین‌های اقتصادی از جمله گل‌گهر و مس در حوزه ورزش شد و افزود: سال‌ها تیم فوتبال استان کرمان تا رده‌های باشگاهی در آسیا هم رفته بود، اما امروز وضعیت اسف‌باری در این تیم حاکم شده که جای تاسف است.

وی عنوان کرد: سوء مدیریت در مجموعه مدیریت فرهنگی باشگاه صنعت مس موج می‌زند و اعلام هم کردیم که بازی کردن با احساسات جوانان کرمانی حتما عواقبی برای شما دارد و اینگونه نیست که هر کار دلتان خواست در باشگاه انجام دهید.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس گفت: این همه نیروی توانمند و بااستعداد و افراد شایسته در استان کرمان وجود دارد و افتخار استان این است که بخشی از بدنه مدیریتی در کشور را کرمانی‌ها به عهده دارند، اما در باشگاه صنعت مس اینگونه نیست، این توهین به بچه‌های کرمان است و این وضعیت قابل استمرار نیست، متاسفانه بعضی در استان هم زیر این جریان می‌دمند و همراهی می‌کنند، این خیانت به مردم کرمان است.

وی خاطرنشان کرد: به دوستان ورزشی گفتم که برای رشد صنعت مس بهترین کسی را که می‌تواند مورد اقبال همه باشد تصدی امر قرار دهید و از پیشکسوتان، بازیکنان و مربیان برای انتخاب فرد مناسب نظرخواهی کنید.

پورابراهیمی گفت: در حوزه ورزش روستایی و مناطق تمام تلاشامان را به کار می‌گیریم که شاخص‌های امر ورزش برای سلامت در استان باشد.

 

فارس

انتهای پیام/