کد خبر: 88176

دستان خیّری که حامی ورزشکاران کرمانی شد؛

حامی مسابقات قهرمانی کیک بوکسینگ استان کرمان بابیان اینکه هدف موسسه نفس کار کردن برای نسل جوان است؛ نه در حرف بلکه در عمل ،گفت:ما معتقدیم هزینه کردن در زمینه ورزش، سرمایه گذاری جهت تشویق جوانان و مهیا کردن بستری برای سلامت جامعه و جوانان است .

فرزاد سدری رئیس موسسه خیریه نیک فرزاد سبا و حامی مسابقات قهرمانی کیک بوکسینگ استان کرمان درگفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر اظهارداشت : موسسه خیریه نفس سه سال در حال فعالیت است و یک ماه است که در زمینه ورزشی کار می کنیم که امسال عده ای بالغ بر 600 جوان ورزشکار از ما درخواست حمایت کردند از اینرو جوایز مادی ، معنوی و پذیرایی این جوانان ورزشکار تیم کیک بوکسینگ را بر عهده گرفتیم که در نهایت رضایت جوانان را در پی داشت.

 هدف موسسه نفس کار کردن برای نسل جوان است؛ نه در حرف بلکه در عمل

وی با بیان اینکه یکی از اهداف مهم موسسه نفس، فعالیت در زمینه ورزش است؛ ادامه داد: ما اعتقاد داریم هزینه کردن در زمینه ورزش، سرمایه گذاری جهت تشویق جوانان و مهیا کردن بستری برای سلامت جامعه و جوانان است و هدف ما کار کردن برای نسل جوان است نه در حرف بلکه در عمل.

 

سرمایه گذاری در ورزش مهیا کردن بستری برای سلامت جامعه و جوانان است

حامی مسابقات قهرمانی کیک بوکسینگ استان کرمان ابراز داشت : مسابقات کیک بوکسینگ قهرمانی استان در شهرستان بم  با گرامیداشت یادبود شهدای امنیت نیروی انتظامی برگزار شد و به دو شهید امنیت شهرستان بم شهید جزینی زاده و افشاری پور تقدیم شد که در مراسم اهدا جوایز ورزشکاران از خانواده های این دو شهید گرانقدر تجلیل شد .

 وی گفت: این موسسه با چند رویکرد حمایتی ثبت شده است از جمله فعالیت های این موسسه به مدرسه سازی ،حمایت از مقالات و پژوهش های علمی دانش آموزان بی بضاعت، در بخش کشاورزی احیای زمین های کشاورزی و کمک به کشاورزان در باز پرداخت وام ها و تسهیلات معوقه، فعالیت های درمانی، فرهنگی ،عمرانی و ورزشی می توان اشاره کرد که بزودی یک کلینیک درمانی در کرمان افتتاح خواهد شد.

وی توضیح داد :برای ارتباط بیشتر با پایتخت درصدد هستیم تا یک شعبه از دفتر خیریه را در تهران تاسیس کنیم که در این راستا رایزنی هایی با مجلس شورای اسلامی و کمیسیون اجتماعی صورت گرفته است .

 

اعزام 780نفر مشهد اولی از مناطق محروم استان

سدری عنوان کرد:از جمله فعالیت های صورت گرفته موسسه خیریه نفس می توان به اعزام 780نفر مشهد اولی از روستاهای اطراف جیرفت ،کهنوج، بردسیر،نگار و بافت اشاره کرد که از این زائران عزیز در مشهد مقدس به بهترین نحو پذیرائی صورت گرفت .

 

اعزام 40 دانش آموزان استثنایی برای اولین بار به مشهد مقدس

رئیس موسسه خیریه نفس ادامه داد :امروز نیز 40 نفر از دانش آموزان استثنایی استان برای اولین باربه مشهد مقدس اعزام می شوند.

وی بیان کرد:تعدا 20 یخچال در مناطق گرمسیر و محروم جیرفت  به خانواده های بی بضاعت اهدا شده است .

 

تهیه و ارسال 700 جهیزیه به مناطق محروم استان کرمان

رئیس موسسه خیریه نیک فرزاد سبا با اشاره به این‌که بالغ بر 700 جهیزیه به مناطق محروم استان ارسال کرده ایم ،افزود:در راستای ازدواج آسان و بعنوان عیدی به زوج های جوان درصدد هستیم تا با در اختیار گرفتن تعدادی خانه مسکونی جوانان نیازمند  سراسر استان بتوانند یکسال ابتدای ازدواج خود را بصورت رایگان در این خانه ها زندگی کنند.

 

 استفاده یک سال رایگان زوج های جوان نیازمند از خانه های موسسه نفس   

وی تاکید کرد:افراد نیازمند از طریق بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) به این موسسه معرفی می شوند اما بیشتر سعی ما بر این بوده است تا ماهی گیری را به دیگران یاد راهیم تا اینکه کمک های صرف مادی داشته باشیم .

 

راه اندازی 300 الی 400 طرح اشتغالزایی در استان

 وی با بیان اینکه اعتقاد زیادی به کمک های نقدی نداریم ، تاکید کرد:در همین راستا در آینده نزدیک 300 الی 400 طرح اشتغالزایی در استان راه اندازی خواهیم کرد.

رئیس موسسه خیریه نیک فرزاد سبا در پایان ضمن تشکر از خبرنگاران خاطر نشان کرد: تبلیغ و پوشش کار خیر از اهمیت بسزایی برخوردار است لذا عامل و مسبب کار خیر از خود کار خیر بارزش تر است که همیشه خبرنگاران با هیچ گونه چشم داشتی به این رسالت مهم خود عمل می کنند.

انتهای پیام /