کد خبر: 88613

محمدهادی صالح نیا در روز پایانی مسابقات دو و میدانی قهرمانی جوانان پسر کشور به میزبانی خرم آباد در ماده ۲۰۰ متر بر سکوی نخست رقابت ها ایستاد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر،عفت کاظمی پور، نایب رئیس هیئت دو و میدانی استان کرمان در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ، گفت: مسابقات دو و میدانی قهرمانی جوانان پسر کشور با حضور حدود ۲۲۰ ورزشکار از سراسر کشور به میزبانی استان لرستان، شهرستان خرم آباد به مدت دو روز برگزار شد.

وی افزود: تیم استان کرمان با ترکیب محمدهادی صالح نیا، محمدامین شرفی، طاها ادهمی، امیر فاضلی، محمدرضا خالصی، عباس کویری به مربیگری و سرپرستی محسن کدخدایی در این رقابت ها حضور یافت.

کاظمی پور تصریح کرد: در روز نخست این رقابت ها، محمدامین شرفی در ماده ۱۰کیلومتر پیاده روی موفق به کسب مدال برنز مسابقات شد.

وی یادآور شد: محمدهادی صالح نیا نیز در ۴۰۰ متر بر سکوی دوم ایستاد و مدال نقره را به خود اختصاص داد.صالح نیا در ۴ در ۱۰۰ متر امدادی هم کرمان نشان نقره را از آن خود کرد و در روز پایانی این رقابت ها نیز در ماده ۲۰۰ متر بر سکوی نخست ایستاد و عنوان قهرمانی مسابقات را به خود اختصاص داد.

انتهای پیام/