کد خبر: 88836

در هفته اول رقابت‌های لیگ دسته یک فوتبال باشگاه‌های کشور، تیم مس کرمان با گل ریحان البرز به تساوی رسید و آرمان‌گهر در خانه مقابل پارس جنوبی جم شکست خورد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر ، روز یکشنبه هفته اول رقابت‌های لیگ دسته یک فوتبال باشگاه‌های کشور آغاز شد و 18 تیم حاضر در این رقابت‌ها باهم پیکار کردند در حساس‌ترین رقابت‌های این فصل آرمان‌گهر سیرجان در شهر سیرجان میزبان پارس جنوبی جم بود که فصل قبل از لیگ برتر به لیگ دسته اول کشور سقوط کرد.

آرمان‌گهر موفق شد در دقیقه ۴۳ توسط علی وزیری‌پناه از حریف خود پارس جنوبی جم پیشی بگیرد اما در دقیقه ۵۹ محمد اوسانی و دقیقه ۹۲ امید نظامی پور از روی نقطه پنالتی توانست گل پیروزی پارس را به ثمر برساند تا یاران شهبا هفته اول را با شکست آغاز کنند.

دیگر نماینده استان کرمان تیم پرطرفدار استان، صنعت مس کرمان بود که قبل از آغاز لیگ، مدیریت باشگاه مس دست‌خوش تغییرات شد. عصر امروز مس کرمان در ورزشگاه انقلاب کرج با گل امیر طاهر موفق شد در ۹۰ دقیقه قانونی به برتری دست یابد اما در وقت‌های اضافه نیمه دوم مسی‌ها با دریافت گل از تیم گل ریحان البرز پیروزی خود را با تساوی عوض کردند تا مس کرمان هفته اول رقابت‌های لیگ دسته اول کشور را با تساوی بیرون از خانه شروع کند.

هواداران مس نیز قطعا باید این فصل با تمام کمال از تیم خود حمایت کنند تا در آخر فصل شاهد صعود تیم محبوب خودشان به لیگ برتر باشند.