کد خبر: 8905

مدیرعامل باشگاه صبای قم معتقد است ۱۶ تیمی شدن لیگ برتر به نفع فوتبال ایران است. او البته می گوید نامه مدیران باشگاه های لیگ برتری برای ۱۸ تیمی ماندن لیگ برتر را امضا کرده است!

محمدرضا کشوری فرد، در خصوص موضع باشگاه صبای قم نسبت به ۱۶ تیمی شدن لیگ برتر، ضمن بیان مطلب فوق اظهار داشت: به نظرم ۱۶ تیمی شدن لیگ مزایای زیادی دارد که از آن جمله می توان به بالا رفتن کیفیت مسابقات اشاره کرد. ضمن اینکه با این تصمیم قیمت بازیکنان هم پایین تر می آید.

وی در پاسخ به این پرسش که پس چرا در حمایت از باشگاه های دیگر نامه ۱۸ تیمی ماندن لیگ را امضا کرده است؟ ، تاکید کرد: وقتی نامه ای را در مقابل شما قرار می دهند و پنج نفر پیش از شما آنرا امضا می کنند، از نظر اخلاقی درست نیست که شما آنرا امضا نکنید! در هر صورت تیم ما چون در خطر سقوط قرار ندارد، برایمان کم شدن یا ثابت ماندن تعداد تیم ها تفاوتی ندارد.

مدیرعامل باشگاه صبای قم در ادامه درباره انتخاب سرمربی فصل آینده این تیم، خاطرنشان کرد: نام چهار مربی را در اختیار هیات مدیره قرار داده ام و آنها از بین این تعداد، یک نفر را به عنوان سرمربی معرفی خواهند کرد.

کشوری فرد در پایان در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه اولویت باشگاه صبا همکاری با عبدالله ویسی است، گفت: من به عنوان مدیرعامل نمی توانم یک مربی را به هیات مدیره معرفی کنم. همانطور که گفتم نام چهار مربی را به هیات مدیره داده ام که ویسی هم یکی از آنهاست. ان شاءالله پس از پایان مسابقات لیگ نام سرمربی جدید مشخص خواهد شد.