کد خبر: 89086

هفته نهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال بانوان کشور با صدرنشینی شهرداری بم در گروه نخست و صعود شهرداری سیرجان به مرحله نهایی مسابقات پایان یافت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر به نقل از خبرگزاری تسنیم ، در گروه نخست رقابت‌های لیگ برتر فوتبال بانوان کشور که در رقابت حساسی بین تیم‌های فوتبال ذوب‌آهن، سپاهان و شهرداری بم برای صعود به مرحله دوم برگزار شد، سرانجام تیم بم مقابل نماینده البرز با نتیجه 7 بر صفر پیروز شد و با این نتیجه شاگردان مرضیه جعفری در بم به صدر جدول گروه نخست رسیدند.

گل‌های این دیدار را مونا حمودی 2 گل، سمانه چهکندی، بهناز طاهرخانی، کوهستان خسروی و فاطمه گرائلی برای شهرداری بم گلزنی کردند.

به گزارش تسنیم در گروه نخست رقابت‌های لیگ برتر فوتبال بانوان کشور، شهرداری بم با 16 امتیاز، سپاهان اصفهان با 16 امتیاز ( تفاضل گل کمتر نسبت به بم) و ذوب‌آهن با 14 امتیاز در جایگاه‌های اول تا سوم قرار گرفتند.

 

در گروه دوم این رقابت‌ها نیز شهرداری سیرجان با 3 گل ملوان بندرانزلی را شکست داد و در این گروه شهرداری سیرجان با 25 امتیاز و وچان کردستان با 19 امتیاز صعود خود را به مرحله دوم مسابقات قطعی کردند.

در هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر فوتسال بانوان کشور نیز مس رفسنجان مقابل میزبانش هیئت فوتبال خراسان با نتیجه 2 بر صفر مغلوب شد و در دیگر این دیدار‌ها مس کرمان با نتیجه 6 بر یک از سد شهروند ساری گذشت.

نتایج کامل دیدارهای هفته نهم رقابت های لیگ برتر فوتبال بانوان کشور به شرح زیر است:

گروه اول

شهرداری بم کرمان 7 - صفر نماینده البرز

سپاهان اصفهان 2 - صفر همیاری آذربایجان غربی

گروه دوم

شهرداری سیرجان 3 - صفر ملوان بندرانزلی

وچان کردستان 17 - صفر قشقایی شیراز

پالایش گاز ایلام 2 - 1 سارگل بوشهر

نتایج نمایندگان استان کرمان در هفته سوم لیگ برتر فوتسال بانوان کشور

هیئت فوتبال خراسان 2 - 0 مس رفسنجان

مس کرمان 6 - 1 شهروند ساری