کد خبر: 8953

تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا میهمان الجزیره امارات خواهد بود.

تیم تراکتورسازی در هفته پنجم لیگ قهمانان آسیا فردا از ساعت ۲۰: ۱۵ میهمان الجزیره امارات خواهد بود. شاگردان تونی اولیویرا در اولین دیدار خود در آسیا مقابل این تیم با نتیجه ۳ بر یک به پیروزی رسیدند تا هواداران تبریزی امیدی زیادی به صعود این تیم در اولین حضورش در لیگ قهرمانان آسیا داشته باشند، اما تراکتورسازی در ۳ دیدار آینده فقط مقابل الجیش به تساوی رسید و مقابل الشباب در هر ۲ دیدار رفت و برگشت مغلوب شد تا با ۴ امتیاز در رده سوم گروه اول قرار بگیرد. در این گروه الجزیره با ۲ تساوی مقابل الشباب و الجیش با ۲ امتیاز در رده چهارم قرار دارد.

شاگردان تونی اولیویرا برای نگه داشتن شانس خود برای صعود به دور بعدی به دنبال پیروزی در این دیدار هستند. تراکتورسازی با تیم رده دوم یعنی الجیش یک اختلاف امتیاز دارد و تیم قطری با ۵ امتیاز در رده دوم قرار دارد. قطری ها در این هفته میزبان الشباب صدرنشین هستند که در دیدار رفت با نتیجه ۲ بر صفر شکست خورده بودند. دیدار تیم های الجیش و الشباب از ساعت ۲۰ آغاز خواهد شد.

البته در آخرین تمرین تراکتورسازی پیش از سفر به امارات درگیری هایی بین سرمربی و بازیکنان نیمکت نشین به وجود آمد هر چند که مدیرعامل این باشگاه معتقد بود چنین مواردی در تیم عادی به حساب می آید اما باید امیدوار بود که این موارد در روحیه بازیکنان تاثیری نگذاشته باشد و این تیم بتواند با تمام توان خود مقابل عنکبوت های امارات قرار بگیرد و شانس خود برای صعود به مرحله بعدی را حفظ کند.