هفدهمین نمایشگاه کتاب و چهارمین نمایشگاه مطبوعات و رسانه های استان کرمان از امروز در محل دائمی نمایشگاه‌های جنوب شرق گشایش یافت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر ، آیین افتتاحیه هفدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب و چهارمین نمایشگاه مطبوعات و رسانه های استان کرمان صبح امروز در محل دائمی نمایشگاه‌های جنوب شرق با حضور امام جمعه، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس و جمعی از دیگر مسئولین استان برگزار شد .

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان در این مراسم افتتاحیه اظهار داشت: ۶۵۰ میلیون تومان بن در نمایشگاه کتاب توزیع می شود و ناشران نیز با تخفیف حداقل ۱۰ درصد کتاب های خود را عرضه می کنند.

محمدرضا علیزاده افزود: همزمان با نمایشگاه بزرگ کتاب کرمان، چهارمین نمایشگاه مطبوعات و رسانه های نیز با ۵۰ غرفه برپا شده است، برگزاری جلسه نقد و بررسی،کارگاه های آموزش خبرنگاری حرفه ای نیز در نمایشگاه برگزار می شود.

وی بیان کرد: آیین اختتامیه جشنواره مطبوعات و رسانه های استان ۲۴ آبان با اعلام نفرات منتخب و برتر برگزار می شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان در این آیین خاطر نشان کرد: ۳۴۴ ناشر از سراسر کشور در هفدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان کرمان با ۵۰ هزار عنوان کتاب حضور دارند. هفدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب کرمان و چهارمین نمایشگاه مطبوعات و رسانه های استان از ۱۹ تا ۲۴ آبان در محل مجتمع نمایشگاهی جنوبشرق برپا است.

لازم به ذکر است دو نشریه سمن و کورسو و پایگاه خبری خانه خشتی از رفسنجان در این نمایشگاه حضور دارند.

 

      

انتهای پیام/

 

کد خبر : 87473