کد خبر: 72340

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کرمان:

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کرمان گفت: قتل عام ۵۰۰ کودک بی گناه در جنگ اخیر غزه یک جنایت جنگی محسوب می‌شود.

به گزارش کرمان خبر ، سرهنگ مهدی ابوالحسنی در اجتماع بزرگ مادران و کودکان کرمان در گرامیداشت کودکان شهید غزه در محل مسجد صاحب‌الزمان (عج) کرمان با اشاره به اینکه جنگ اخیر غزه یک جنگ نامتوازن و نابرابر بود، اظهار کرد: متاسفانه در این جنگ رژیم صهیونیستی زنان و کودکان را مورد هدف قرار می‌داد تا از این طریق یک احساس رعب و وحشت به وجود آورد.

وی با بیان اینکه نیروهای مقاومت در برابر جنگ‌ها نظامی و روانی رژیم اشغالگر قدس مردانه ایستادگی کردند، افزود: رژیم صهیونیستی قصد داشت تا با قتل کودکان روحیه مردم غزه را تضعیف کند، اما این رژیم در این ترفند خود نیز دچار اشتباه محاسباتی شد.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کرمان با تاکید بر اینکه قتل زنان و کودکان بی‌گناه در غزه همبستگی مردم این منطقه را بیشتر می‌کرد، گفت: جنایات رژیم صهیونیستی باید در مجامع بین‌المللی محکوم و با سران این رژیم برخورد شود.

سرهنگ ابوالحسنی با تاکید بر اینکه جنگ غزه، جنایتکار بودن این رژیم اشغالگر را برای جهانیان روشن ساخت، تصریح کرد: این جنگ افکار عمومی را نسبت به رژیم غاصب اسرائیل بدبین کرد و یک چهره منفور از این رژیم در افکار عمومی شکل داد.

وی با اشاره به اینکه امروز همه جهانیان به مظلومیت مردم غزه شهادت می‌دهند، اظهار کرد: جنگ اخیر غزه و اسرائیل یک جنگ نابرابر بود، اما با پیروزی مردم غزه به پایان رسید.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کرمان خاطرنشان کرد: بدون شک قتل عام 500 کودک بی گناه در جنگ اخیر غزه یک جنایت جنگی محسوب می‌شود.