کد خبر: 80212

دفتر سخنگوی دولت در اطلاعیه‌ای اظهارات نوبخت را اصلاح کرد

دفتر سخنگوی دولت با صدور اطلاعیه ای توضیحاتی پیرامون سوال خبرنگاران درباره ارسال نامه محرمانه از طرف رئیس جمهور کشورمان به پادشاه کویت ارائه کرد.

به گزارش کرمانخبر به نقل از تسنیم،دفتر سخنگوی دولت با صدور اطلاعیه ای توضیحاتی پیرامون سوال خبرنگاران درباره ارسال نامه محرمانه از طرف رئیس جمهور کشورمان به پادشاه کویت ارائه کرد.

در این اطلاعیه عنوان شده که پاسخ سخنگوی محترم دولت در این خصوص تا پیش از دریافت گزارشات مربوطه بوده است. بدیهی است وزارت امورخارجه کشورمان در این مورد اطلاع رسانی لازم و دقیق تر را در زمان مناسب انجام خواهد داد.

محمد باقر نوبخت سخنگوی دولت روز گذشته در نشست خبری با اصحاب رسانه، درباره وساطت عمان بین ایران و عربستان و مذاکرات رسمی گفته بود: خیر، ما هیچ مذاکرات رسمی نداریم. اما اینکه برخی از کشورها تلاش می کنند اقدامی صورت دهند، وجود دارد. مواضع ما خیلی روشن است و خواهان درگیری با هیچ کشوری نیستیم.

وی اما در پاسخ به سوالی در همین باره، مبنی بر اینکه برخی رسانه‌ها مدعی شده‌اند که رئیس جمهور نامه‌ای محرمانه به امیر کویت نوشته است، ارسال این نامه را تکذیب کرد، چیزی که امروز در اطلاعیه دفتر سخنگوی دولت، اصلاح شد و سخنگوی دولت اعلام کرد که آن تکذیبیه، مربوط به پیش از دریافت گزارشات مربوطه بوده است.

انتهای پیام/