کد خبر: 82309

11 تشکل دانشجویی در استان کرمان با گرایش اصلاح طلبی، 11 تشکل با گرایش اصولگرایی و سه تشکل نیز به صورت مستقل کار می کنند.

به گزارش کرمان خبر /حسین صفریان پیش از ظهر امروز  در دیدار تشکل های دانشجویی استان کرمان با استاندار افزود: 11 تشکل دانشجویی در استان کرمان با گرایش اصلاح طلبی، 11 تشکل با گرایش اصولگرایی و سه تشکل نیز به صورت مستقل کار می کنند. 
وی خاطرنشان کرد: 14 تشکل دانشجویی استان کرمان مربوط به دانشگاه آزاد و 11 تشکل نیز مربوط به دانشگاه علوم پزشکی و دانشگاه های دولتی است.
صفریان با بیان اینکه آیین روز دانشجو با شکوه خاصی در کرمان برگزار شد ادامه داد: این آئین در تمام شهرستان های این استان برگزار شد و همه تشکل ها با همه سلایق توانستند برنامه خود را در کمال آرامش برگزار کنند.
وی خاطرنشان کرد: حضور نائب رئیس دوم مجلس شورای اسلامی در دانشگاه باهنر در مرکز استان و با همکاری و حمایت شورای تامین، دستگاه های قضایی و امنیتی کرمان در کمال آرامش برگزار شد و دانشجویانی که از وی دعوت کرده بودند توانستند به خوبی این مراسم را برگزار کنند.
وی گفت: آئین گرامیداشت روز دانشجو در شهرستان های رفسنجان، سیرجان، جیرفت و کهنوج به صورت مناظرات سیاسی و دعوت از شخصیت های برتر برگزار شد.
مشاور استاندار کرمان در امور جوانان اظهار کرد: جایگاه دانشگاه بسیار مهم است چنانچه رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز در این باره فرموده اند، دانشجویان باید در مسیر اقتصاد مقاومتی نقش خود را به خوبی ایفا کنند.