کد خبر: 84277

مردم روزه دار با وجود گرمای هوا برای حمایت از برداران و خواهران مظلوم فلسطینی در صحنه حضور یافته اند تا به همگان ثابت کنند برای پشتیبانی از مظلوم از هیچ تلاشی فروگذار نمی کنند.

به گزارش کرمان خبر/امروز و در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و همزمان با سراسر کشور مردم استان کرمان با حضور گسترده خود در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت نموده اند

امروز روزی است که پایه های استکبار با فریاد مسلمانان جهان در حمایت از مظلومان می لرزد و  صحنه هایی شگرف از اتحاد و یکپارچگی مسلمانان خلق می شوند.

امروز مردم کرمان همگام و همراه با سایر آزادی خواهان جهان روحیه وظیفه شناسی خود را نشان داده و ساعت ها پیش از ساعت رسمی راهپیمایی در میعادگاه کریمان واقع در چهارراه توحید حضور یافتند و سیل خروشان جمعیت با مشت های گره کرده به سمت مصلی امام علی (ع) در حال حرکت است.

مردم روزه دار با وجود گرمای هوا برای حمایت از برداران و خواهران مظلوم فلسطینی در صحنه حضور یافته اند تا به همگان ثابت کنند برای پشتیبانی از مظلوم از هیچ تلاشی فروگذار نمی کنند.

«با رهبر انقلاب همواره بیعت ماست»، «پیام قرآن ما وحدت مسلمین است»، «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «خامنه ای خمینی دیگر است» و «ای رهبر آزاده آماده ایم آماده» از شعارهایی است که شرکت کنندگان در راهپیمایی در طول مسیر راهپیمایی راه می دهند.

همه آمدند به پاس دلیرمردی دلیرمردانی که شب و روز حافظ مرزهای این مرز و بوم هستند و ترقه بازی تروریست‌ها را با چنان ابهت و قدرتی پاسخ می‌دهند که گویا هنوز تروریست‌ها باورش نکرده‌اند.

پیر و جوان، زن و مرد، کارگر و کارمند، فرهنگی و .... همه و همه آمدند و فریاد می‌زنند حمایتشان را از مظلومان و به آنها می‌گویند که تنها نیستند و مسلمانان در جای جای جهان و به ویژه ایران اسلامی همیشه به پیروی از معمار کبیر انقلاب حامی و یاور مظلومان و مستضعفان هستند.  

راهپیمایی روز قدس در کرمان از ساعت 10 صبح از تقاطع توحید آغاز شده و در مسیر خیابان‌های طالقانی،  قدس، فلسطین، شورا و شهید عباسپور تا مصلای کرمان ادامه خواهد یافت.