کد خبر: 85385

گفتنی است افشای جاسوسان غرب در جمهوری اسلامی آن هم از سوی رسانه‌های رسمی سرویس‌های اطلاعاتی و جاسوسی غرب خارق‌العاده و مضحک به نظر می‌رسد.

 به گزارش کرمان خبر/ به دنبال شایعه‌پراکنی رسانه‌های وابسته به سرویس‌های جاسوسی غرب علیه رئیس ‌قوه قضائیه، تلویزیون صدای آمریکا در برنامه «صفحه آخر» سه‌شنبه‌شب به همین مسئله پرداخت.

در این برنامه مهدی فلاحتی که پیش‌تر رسوایی تجاوز به همکارانش در صدای آمریکا خبر داغ رسانه‌های فارسی‌زبان خارج کشور شده بود، ضمن استناد به اسناد به اصطلاح محرمانه‌ای انتقادها و اعتراض‌های داخلی و خارجی علیه این شایعات و دروغ‌ها را نقل کرد.

این در حالی بود که اسناد مورد ادعا فاقد ادبیات اداری در ایران، بدون مهرهای اداری محرمانه و امضاهای رسمی مسئولین مربوطه بود که از جعلی بودن آن حکایت می‌کرد.

وی سپس از سخن و اقدام محمود صادقی تجلیل نمود چرا که طی سؤالی از وزیر اطلاعات مسئله تولید و توزیع و امحای بولتن‌های محرمانه را مورد پرسش قرار داده بود!


 فلاحتی در این تجلیل امثال محمود صادقی را برای سرنگونی نظام جمهوری اسلامی لازم دانست و گفت: «... خدا واقعا این‌جور آدم‌ها را زیاد کند، مگر جمهوری اسلامی تکلیفش روشن شود...»!


گفتنی است افشای جاسوسان غرب در جمهوری اسلامی آن هم از سوی رسانه‌های رسمی سرویس‌های اطلاعاتی و جاسوسی غرب خارق‌العاده و مضحک به نظر می‌رسد؛ تصور کنید مثلا سازمان CIA یا MI۶ افشاگری راه بیندازندکه فلانی در ایران جاسوس ماست! این حتی خنده‌دارتر از مَثَل دزدی است که پس از دزدی کردن، می‌دوید و می‌گفت آی دزد را بگیرید!