کد خبر: 87151

در عملیات شبانه پلیس مبارزه با مواد مخدر صورت گرفت

فرمانده انتظامی استان کرمان از کشف 630 کیلو مرفین، 360 کیلو تریاک و 47 کیلو حشیش در عملیات شبانه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار رضا بنی‌اسدی‌فر در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمان با همکاری اطلاعاتی پلیس سمنان از قصد قاچاقچیان برای انتقال یک محموله سنگین مواد مخدر از محورهای مواصلاتی استان به وسیله چندین دستگاه خودرو مطلع شدند.

فرمانده انتظامی استان کرمان افزود: در این راستا ماموران پلیس در مسیرهای احتمالی تردد قاچاقچیان با برقراری ایست و بازرسی مستقر شدند.

وی بیان کرد: پس از گذشت مدت زمانی خودروهای قاچاقچیان وارد ایست و بازرسی شده و بدون توجه به ایست ماموران از موانع عبور کرده و با سرعت به مسیر خود ادامه دادند که نهایتا پس از طی مسافتی تعقیب و گریز، خودروها توقیف و در بازرسی از آنها 630 کیلو مرفین، 360 کیلوتریاک و 47 کیلو حشیش کشف شد.

بنی‌اسدی‌فر افزود: در این عملیات یک تن و 36 کیلو مواد مخدر کشف، چهار دستگاه خودرو توقیف و دو نفر نیز دستگیر شدند که پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شدند.

فرمانده انتظامی استان کرمان خاطرنشان کرد: طبق گفته کارشناسان برای استحصال هر کیلو مرفین نزدیک به 10 کیلو تریاک مصرف می‌شود که این مطلب موید اهمیت کشف این مقدار مرفین است.

انتهای پیام/