تاریخ خبر: کد خبر: 12076 دریافت نسخه چاپی

خرازی:

مرزهای ایران را به صدر اسلام بر می گردانم!

یک کاندیداهای احتمالی یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با تاکید بر اینکه در دولت خود تخت جمشید را بهتر از قبل بازسازی می کند، گفت: ایران از ابتدا خدایی و ولایی بوده و هیچکدام از پادشاهان ما غیر موحد نبوده اند.

مرزهای ایران را به صدر اسلام بر می گردانم!
حجت الاسلام محمدباقر خرازی از کاندیداهای احتمالی یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بعدازظهر امروز با حضور در دانشگاه مازندران در میز انتخاباتی انجمن اسلامی مستقل این دانشگاه شرکت کرد.

وی در این مراسم با اشاره به اینکه پیشرفت ما در سایه برگشت به جمال و جلال الهی است، گفت: هدف اول ما از حضور در عرصه انتخابات این است که به مردم بگوییم که اگر می خواهید امام زمان (عج) ظهور کند باید مردم جامعه به درجه متقین برسند.

خرازی افزود: هدف دوم من از حضور در انتخابات نیز ایجاد تصویری مثبت در اذهان نسبت به حزب الله است و هدف سوم نیز ایجاد آداب و اخلاق اسلامی در جامعه است.

وی در ادامه با اشاره به بداخلاقی های اخیر ایجاد شده در کشور گفت: برای این آمده ام که بگویم می توان به مردم و جامعه خدمت کرد بدون اینکه حرفی از دریدن هم به میان آید.

خرازی افزود: هدف چهارم من از حضور در عرصه انتخابات نیز آموزش عملی اطاعت از فرمان ولی فقیه است و نظریه ما در انتخابات آینده تئوری" ولایت اجرایی" است و سعی داریم که در دولت خود فاصله بین فرمایشات رهبری و اجرا را برطرف کنیم.

مدیر مسئول روزنامه حزب الله در ادامه گفت: معتقدم که در ایران اگر اسلامی است، اسلام ولایی است و در عین حال ولایت ما نیز متکی به ایرانیت ما است.

وی با تاکید بر اینکه در دولت خود تخت جمشید را بهتر از قبل بازسازی می کند، گفت: ایران عزیز ما از ابتدا خدایی و ولایی بوده است و نشانگر آن هم این قضیه است که هیچکدام از پادشاهان ما غیر موحد نبوده اند.

این فعال سیاسی در ادامه با اشاره به اینکه کشورهای آذربایجان، ترکمنستان و قزاقستان جزیی از کشور ما بوده اند که باید باز پس گرفته شوند، گفت: با صراحت می گویم که ما مرزهای خود را به مرزهای صدر اسلام بر می گردانیم زیرا برای آن در زمان پادشاهان گذشته هزاران هزار خون داده شده است.

ارسال نظر

آخرین عناوین

آرشیو
<a href="http://www.adobe.com/shockwave/download/index.cgi?P1_Prod_Version=ShockwaveFlash"> Get adobe flash player plugin </a>